Display Port No Signal Hatası

Hellblack

Decapat
Bu hatayı ilk aldığımda oyundaykan ALT+TAB yaptığımda oluyordu. Daha sonra ekran kartındaki diğer DisplayPort girişine takınca hata düzeldi. Şimdide bilgisayarı açtığımda DisplayPort No Signal dedi. Daha sonra bilgisayarı Power tuşuna basılı tutup kapattım bir daha açtım. Bu sefer düzeldi normal şekilde açıldı. Bunun sebebi nedir acaba ve nasıl düzeltebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerin güncel mi?
Windows güncel mi?
Kabloda temassızlık olabilir mi? Belki çok kıvrılmıştır ve içindeki kablolardan biri kopmuştur?
Giriş veya çıkış bağlantısında bir sıkıntı var mı?

Bu hatanın genelde DisplayPort ile bir ilgisi yok. Ya da sizin sorunuza bakınca tecrübesiz olduğunuzu ve sorunu DP'de aradığınızı düşünüyorum.

Ekran kartınızın arızalanmış olması muhtemel. Onboard ile denediniz mi?

Sürücülerin güncel mi?
Windows güncel mi?
Kabloda temassızlık olabilir mi? Belki çok kıvrılmıştır ve içindeki kablolardan biri kopmuştur?
Giriş veya çıkış bağlantısında bir sıkıntı var mı?
Sürücülerim güncel. Windows güncel. Kablod temassızlık olsa bidahaki açışımda aynı hatayı tekrar verir diye düşünüyorum çünkü kabloyu oynatmadım hiç.
Bu hatanın genelde DisplayPort ile bir ilgisi yok. Ya da sizin sorunuza bakınca tecrübesiz olduğunuzu ve sorunu DP'de aradığınızı düşünüyorum.

Ekran kartınızın arızalanmış olması muhtemel. Onboard ile denediniz mi?
Evet tecrübesiz sayılırım. Ekranda o hatayı gördüğümdem öyle dedim çok bilgim yok vallahi 🙂. Onboarddan kastınız (bilmediğimden soruyorum) anakarttaki Displayport girişinden mi bahsediyoruz. Hayır ordan hiç denemedim. Şimdi de evde değilim eve gidince bi deniyim.
Sorunun kablodan olduğunu düşünüyorum, kablo kutudan mi çıktı? Sertifikasını kontrol ettiniz mi?
Evet kabloyu ben aldım sıfır olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı