DisplayPort'lu USB-C Hub önerisi

tareBB

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, buradaki gibi bir USB-C Hub satın almak istiyorum fakat HDMI portu değil DisplayPort(DP) olmasını istiyorum. Laptopumun USB-C/DP portuna bağlayacağım ve bu Hub'dan monitörüme DP portu üzerinden 1080P-144Hz almak istiyorum. Aynı zamanda USB yerlerine de klavye, mouse ve kulaklık takmayı düşünüyorum.
Böyle bir Hub mevcut mu? Önerinizi bekliyorum.

Laptopunda mini DP portu yok ama DP destekli Type-C portu var değil mi? Öyleyse direkt Type-C to DP kablo ile laptopu monitöre bağlayıp USB Hub'ı ayrı alman daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Laptopunda mini DP portu yok ama DP destekli Type-C portu var değil mi? Öyleyse direkt Type-C to DP kablo ile laptopu monitöre bağlayıp USB Hub'ı ayrı alman daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Evet mini DP portu yok. Öyle de yapılabilir ama tek Type-C çıkışı var, tek port üzerinden ve masada iyi bir görüntü olması açısından tek Hub ile çözmek istiyorum.

Evet mini DP portu yok. Öyle de yapılabilir ama tek Type-C çıkışı var, tek port üzerinden ve masada iyi bir görüntü olması açısından tek Hub ile çözmek istiyorum.

Harici güç kaynağı olmayan USB Hub'lar çoğu zaman birkaç USB ürün takınca düzgün çalışmamaya başlıyor. Özellikle görüntü aktarım konusunda ben olsam USB Hub'a güvenmezdim. USB type-A portu da vardır laptopunuzda onlar için uygun Hub'lar da olur. Tabii yine siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı