DIY Hoparlör alınır mı?

Laniakeea

Kilopat
Daha fazla  
Bahsi geçen hoparlör: US $16.73 7% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Hoparlör Aksesuarları'de 3

Türkiye'de doğru düzgün hoparlör satan bir site ya da yer bulamadım, bilen arkadaşlar söylerse sevinirim :)
Bugün Sony SRS XB-10 model hoparlörümü aldım fakat 250 liraya çokta aman aman olduğunu söyleyemem. Boyuna ve 5 Watt'lık hoparlörüne göre inanılmaz bir iş çıkarıyor fakat beni kesmedi. Kendin yap bir çözüm düşünüyorum, hem istediğim gibi de olur. Hazır kendim yapıyorken güçlü de bir hoparlör koyayım istedim ve 15W ve üstü bakmaya karar verdim. Hoparlör 10cm 15w 8 Ohm - n11.com
Bu seçeneği de düşünüyorum fakat fiyatı Ali Express'te olanlara göre nedense düşük ve kalitesi nasıldır emin değilim. Siz ne yapardınız yerimde olsaydınız? :) Daha batarya sistemi kurup onun devrelerini düzenleyeceğim, amfi devresi falandır falandır çok eziyet. Görüşlerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'de genelde bu tarz ürünlerde Aliexpressten aldıklarını satıyorlar. Amfi devresinin hazır alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı