Diyabet hastası olabilir miyim?

Özgün ol biraz. Bilmiyorsan bilmiyorum demek de erdemdir. Klasik biyokimya hemogram testi rutindir ve içerisinde genellikle de o ikisini aynı şey sandığınız test bakilmaz.
Özgün olmak kelimesi ile erdemlik nereden geldi onu düşünüyorum. Neyse uğraşmıyacağım sanki bu verdiğiniz bilgiler işe yarayacak.

Az önce su içtim ve sadece 30 saniye sonra ağzımın tekrardan kurulduğunu fark ettim devamlı oluyor bu sizce neden oluyor bu?

Az önce su içtim ve sadece 30 saniye sonra ağzımın tekrardan kurulduğunu fark ettim devamlı oluyor bu sizce neden oluyor bu?

Doktora gitmediğin sürece asla bir bilgi edinemeyeceksin. Önce şu an ne yapıyorsan bırak ve gidip randevu al. Eğer şeker hastasıysan ve yanlış beslenme işe devam ediyorsan başına hiç hoş olmayan şeyler gelebilir. Günlerce hastanede yatabilirsin vb. Şeker şüphesi bile koşarak doktora gitmek için yeterlidir. Sen hala neden bekliyorsun anlayabilmiş değilim. İnsanların eksik bilgilerle seni şeker hastası olduğun ya da olmadığına inandırmasını mı bekliyorsun. Bence kendi iyiliğin için geç olmadan doktora gidiver.

Ayrıca su içtikten sonra ağız kuruluğu normal sayılabilir. Ağzındaki tükrük salgıları sudan farklıdır. Su içtiğinde tükrük salgısının çoğu su ile birlikte mideye gider. Ağzında tekrar salgının oluşması biraz zaman alabilir.

Size gelecek olursak @Pikachu.34 34 ve @O Görkem Bu konuyu salın başka yerde tartışın. Yaptığınız şey saygısızlık.

Bir çok sebebi olabilir, ağız kuruluğu sadece diyabete özgü değil.
Hocam siz baklava falan yiyebiliyor musunuz?
İstediğim kadar her şeyden yiyebiliyorum.
Size gelecek olursak @Pikachu.34 34 ve @O Görkem Bu konuyu salın başka yerde tartışın. Yaptığınız şey saygısızlık.
Farkındayım, konu kapandı zaten.

Geri
Yukarı