Diyabet hastası olabilir miyim?

Bu arada bunlarin hepsi varsayim uzerine. En iyi bulguyu doktorundan yapabilirsin. 3 aylik seker ortalaman ve c1h değerin doktorun sana anlatir durumunu. İkinci bir tavsiyem ise ozel bir hastanede tedavi olmani öneririm.
Özele gidicem de zaten şuan için ne yapabilirim şekerim yüksek gibi.

Özele gidicem de zaten şuan için ne yapabilirim şekerim yüksek gibi.
Bunu bilemezsin ölçmeden. Bu arada şeker hastalığına benzer bir cok hastalık var. Kendini kotu hissediyorsan eger acile git lutfen.
Belki de suan kalp krizi geciriyorsun belki hipoglisemi veya seker yuksekligi veyada tansiyon. Hepsi muamma. Kendini iyi hissetmiyorsan acile gidip destek al durum ciddi olabilir.

Yulaf ezmesi ve fıstık ezmesi yemiştim bunları yedikten sonra oldu ne olduysa.

Al sana önem sırasına göre yapılacaklar listesi. Böyle bir şey bekliyorsun sanırım.
1. En yakın marketten pil al ve ölçüm cihazına tak (bunu da söyletiyorsun ya)
2. Doktora git muayene ol.
3. Alerji testi yaptır. Fıstık alerjin de olabilir.
Konuyu yeterince ciddeiye almıyorsun. Hatta hiç ciddiye almıyorsun. Organların zarar görmese bile zamanında müdahale etmezsen şeker hastalığı yüzünden uzuvlarını kaybedebilirsin. Senin için söylenecek başka bir şey yok dostum. Bir an önce doktora git.

Son düzenleme:
Al sana önem sırasına göre yapılacaklar listesi. Böyle bir şey bekliyorsun sanırım.
1. En yakın marketten pil al ve ölçüm cihazına tak (bunu da söyletiyorsun ya)
2. Doktora git muayene ol.
3. Alerji testi yaptır. Fıstık alerjin de olabilir.
Konuyu yeterince ciddeiye almıyorsun. Hatta hiç ciddiye almıyorsun. Organların zarar görmese bile zamanında müdahale etmezsen şeker hastalığı yüzünden uzuvlarını kaybedebilirsin. Senin için söylenecek başka bir şey yok dostum. Bir an önce doktora git.
Birazdan gidicem hocam
Gecede uyuyamadım neden bilmiyorum yüksek kan basıncı mı yoksa başka bir şey mi uyutmadı vücut beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı