Diyanetin bütçesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fotoyu kanıt falan olarak koymadık zaten. Gören de büyük iş yaptı sanır. Aradaki farkı anlayın diye. Zaten yapılan hastaneye gitmesen bile. Yapılan yoldan, köprüden geçmesen bile yapılan havalimanını kullanmasan bile parası herkesten senden bile çıkıyor aslan parçası. Rahat ol.

Abartı iddialara karşı cevabım, gerçekliktir. Aradaki fark çok değil zaten. Araştırıp öyle resim koyun da, inananlar çıkmasın :D.

Son düzenleme:
Açıklamasını zaten yaptık. Sen hala arkada kalmışsın. Kaplumbağa misali.
Baktım, kara bulutları dağıtan kimse yok. Ben olayım dedim. 😎
Eki Görüntüle 1029440

Ben geldim, selam! :).

Bütçe fazla. Biraz düşürülebilir.
Fotoyu kanıt falan olarak koymadık zaten. Gören de büyük iş yaptı sanır. Aradaki farkı anlayın diye. Zaten yapılan hastaneye gitmesen bile. Yapılan yoldan, köprüden geçmesen bile yapılan havalimanını kullanmasan bile parası herkesten senden bile çıkıyor aslan parçası. Rahat ol.
İkidir aynı cevap he. Hem de açıklamasını yapmama rağmen. Ne diyeyim. Kolay gelsin size. İyi forumlar.

Çok fazla. Her yıl artıyor diye biliyorum. Parayı mantıklı işlere yatırmak gerek. Eki Görüntüle 1029014
Aradaki fark elin beş parmağını geçmez. Senin attığın fotoğraftaki fark 50 bin kadarlık. İyi forumlar.
Millet zaten buradaki rakamlara inanmaz sayın beyefendi aradaki farka bakar bunu bilin de gelin. Ben onu kanıt olarak falan atmadım şaklabanlık yapmayın. Diğer ülkeler ile senin arandaki fark, düzey.

Bütçe gayet normal çünkü bizi diyanet işleri uzaya çıkaracak, bize dolar üretecek ve en önemlisi de dua ederek korona virüsünü yok edecekler. Bana kalırsa da kapatılmalı. İnançla alakalı bir kurum olacaksa tüm inançlara hitap etmeli. Bu ülkede sadece Müslümanlar yaşamıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı