Diyanetin bütçesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe gayet normal çünkü bizi diyanet işleri uzaya çıkaracak, bize dolar üretecek ve en önemlisi de dua ederek korona virüsünü yok edecekler. Bana kalırsa da kapatılmalı. İnançla alakalı bir kurum olacaksa tüm inançlara hitap etmeli. Bu ülkede sadece Müslüman'lar yaşamıyor.

Komik değil ve dalga geçilcek bir konu da değil. Gereksiz mesaj kasmayın.

Bütçe gayet normal çünkü bizi diyanet işleri uzaya çıkaracak, bize dolar üretecek ve en önemlisi de dua ederek korona virüsünü yok edecekler. Bana kalırsa da kapatılmalı. İnançla alakalı bir kurum olacaksa tüm inançlara hitap etmeli. Bu ülkede sadece Müslümanlar yaşamıyor.
Yahu sizin gibi yozlaşmış ateistlere göre zaten Müslümanları öldürmek lazım. Bir de sen kesin orada burada kendine ''laik'' diyorsundur. Daha laikliğin ne olduğunu bilmiyorsun be! Bari kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Peki direkt olarak İslam'ı Türkiye'den atmak nasıl fikir? İnan bana, şu anki hükümetten daha da kötü bir düşünce yapın var. Herkesin gözünün içine cami sokmak nedir ya? Resmen Müslüman'lar yaşamasın, ibadetlerini yapmasın diyorsun. Kendi paralarıyla cami yaptırsınlarmış, bu kısma da sadece gülüyorum. Umarım bu kirli zihniyetini değiştirirsin.

Edit: Konuyu biraz yanlış anlamışım yorumu görmezden gelin.

Yahu sizin gibi yozlaşmış ateistlere göre zaten Müslümanları öldürmek lazım. Bir de sen kesin orada burada kendine ''laik'' diyorsundur. Daha laikliğin ne olduğunu bilmiyorsun be! Bari kendinizi komik duruma düşürmeyin.
Sadece güldüm. Orta doğuya bak kim yozlaşmış görürsün. Laikliği bu kadar iyi biliyorsun o zaman neden diyanet yerine tüm dinleri kapsayan bir kurum açılmıyor?
Komik değil ve dalga geçilcek bir konu da değil. Gereksiz mesaj kasmayın.
Halk açlıktan kırılırken, ülkede eğitime bütçe ayrılmazken böyle saçma bir kuruma bu bütçenin ayrılması evet komik ve dalga geçilebilir.

Yaptıklarını işlere göre çok fazla bütçeleri var. Bir ülkede eğitimden daha çok bütçesi olan bir Dinayet kurumu varsa o ülkeden çok bir şey beklenmemeli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En son Türkiye'de eğitime ayrılan kaynak dünya ortalamasının bile altında diye duydum. Bu birkaç sene önceydi. (Emre rekt bekliyorum hadi gelin de bir etiket daha atın he).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En son Türkiye'de eğitime ayrılan kaynak dünya ortalamasının bile altında diye duydum. Bu birkaç sene önceydi. (Emre rekt bekliyorum hadi gelin de bir etiket daha atın he).

Gerçeği niye inkar edelim? Eğitime ayrılan bütçe az, diyanete ayrılan bütçe fazla :D. Yalanı inkar ettik diye gerçeği yalanlayacak değiliz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı