Diyarbakır Barosu ile Şeyh Said Derneği, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu

Ümit özdağ'a açılan davadan belli oluyor ki ülkeyi tarikatlar yönetiyor şu an.
2023 kaybedilirse bunların yerleşmesi tamamlanır.

Tarikat ne kadar boşa zafer de o kadar boş. Bırakın bu siyasetçileri. Bu saatten sonra ailene sahip çıkacaksın işine bakacaksın. Hiçbir şey değişmedi ve değişmez bu ülkede.

Son düzenleme:
Türkiye'nin özeti bir haber... Sonra lafa geldimi özgürlük yok hak hukuk yok derler. Bunu Avrupa ülkesinde veya ABD'de yapsan ne yaparlardı seni düşünemiyorum.

Şeyh Said'in bir derneği var. Üstüne devlete bağlı Diyarbakır Barosu gidip Şeyh Said'e hakaret edildi diye dava açıyor bu ülkenin bir parti başkanına. Gerçekten yazık.

Bu arada Şeyh Said derneğinin kurucusu ve Şeyh Said'in torununun HDP milletvekili adayı olduğunu biliyorsunuzdur heralde?

Ayrıca eski Diyarbakır Barosu başkanıda üç dönemdir CHP milletvekili... ( Sezgin Tanrıkulu.)

Türkiye'nin özeti bir haber... Sonra lafa geldimi özgürlük yok hak hukuk yok derler. Bunu Avrupa ülkesinde veya ABD'de yapsan ne yaparlardı seni düşünemiyorum.

Şeyh Said'in bir derneği var. Üstüne devlete bağlı Diyarbakır Barosu gidip Şeyh Said'e hakaret edildi diye dava açıyor bu ülkenin bir parti başkanına. Gerçekten yazık.

Bu arada Şeyh Said derneğinin kurucusu ve Şeyh Said'in torununun HDP milletvekili adayı olduğunu biliyorsunuzdur heralde?

Ayrıca eski Diyarbakır Barosu başkanıda üç dönemdir CHP milletvekili... ( Sezgin Tanrıkulu.)
Ona bakarsan şuan Hükümette olanlar da Fetullah Gülen'e zamanında ülkene dön diye yalvaranlar nasıl olacak ? Bunu neden görmüyorsunuz ? Hemen bi taraflarınız sıkışınca CHP. Komiksiniz gerçekten.

Ona bakarsan şuan Hükümette olanlar da Fetullah Gülen'e zamanında ülkene dön diye yalvaranlar nasıl olacak ? Bunu neden görmüyorsunuz ? Hemen bi taraflarınız sıkışınca CHP. Komiksiniz gerçekten.

Şuan AKP içersinde Fetullah Gülen'i destekleyen veya savunan birisi var mı sizce?

Ama ben CHP içersinde emin olamıyorum Atatürk düşmanı veya HDP çizgisine yakın isimlerin olmadığı konusunda...

Mesela Canan Kaftancıoğlu veya Sezgin Tanrıkulu yarın gidip HDP'den aday olsa şaşırır mısın? Ben şaşırman açıkçası.

Şuan AKP içersinde Fetullah Gülen'i destekleyen veya savunan birisi var mı sizce?

Ama ben CHP içersinde emin olamıyorum Atatürk düşmanı veya HDP çizgisine yakın isimlerin olmadığı konusunda...

Mesela Canan Kaftancıoğlu veya Sezgin Tanrıkulu yarın gidip HDP'den aday olsa şaşırır mısın? Ben şaşırman açıkçası.
Desteklemiyoruz demesi size samimi geliyorsa hiç konuşmayalım zaten :) İyi sosyaller. Bu ülkenin asıl sorunu anlayış,saygı bence. Bununda sonu yok zaten. Biz Türkler yüzyıllardır bencil olarak yaşamışız bu saatten sonra da değişeceğimizi sanmam :)

Desteklemiyoruz demesi size samimi geliyorsa hiç konuşmayalım zaten

Benim için beyan esastır.

Bak mesela şuan HDP vekilleri bile çıkıp kameralar önünde terörü kınasa bunlar terör örgütüdür ve şerefsizler ile işimiz yoktur deseler benim için yeterlidir. Türkiye partisi olma yolunda bir adım atımış olurlar. ( Devamında sözünü tutmayıp iş birliği yaparsalar ona göre tekrar düşünülür.)

Ama bunu bile yapmadan HDP'ye selam çakmak yanyana durmak olmuyor.

Bu ülkenin asıl sorunu anlayış,saygı bence.

Tamam anlayış saygı ama. Bir Şeyh Said'e anlayış veya saygıda olmaz heralde... Veya bir teröriste bölücüye sevgi olmaz heralde...

Geri
Yukarı