Diyet listesi sizce nasıl?

blackman16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar boy 183 kilo 97 amacım kilo vermek. Günde 4 öğün yiyorum sabahları 70 gr yulaf 5 yumurta beyazı 1 tanesi tam yanında marul salatası 1 adet ceviz 5 gr zeytinyağı yiyorum geri kalan 3 öğünümün hepsinde 150 gr tavuk göğsü 50 gr pirinç marul salatası 5 gr zeytinyağı 1 adet ceviz yiyorum sizce nasıl bir diyet listem var? Sabahları aç karnına 30 dk koşuyorum ve ağırlık antrenmanlarımı ağır yapıyorum.

3 öğünde aynı şeyleri yemen mantıklı değil makrolarına dikkat ederek bir diyet listesi hazırlaman çok daha mantıklı olacaktır kahvaltın gayet iyi yulaf gayet tok tutar seni.

Pirinç yerine bol sebze ye. Pirinç glisemik indeksi çok yüksek. Boşuna şekerini yükseltmesin. Bir de patates vb. glisemik indeksi yüksekleri de az tüket. Tavuk göğsünü azaltıp, daha fazla bakliyat tüketmeni tavsiye ederim ki çeşitli beslenerek daha rahat kilo verebilirsin. Tavuk göğsünde doymuş yağ vardır ve zarar verir. Ayrıca daha farklı zararlar da var ama ayrıntı girmiyorum.

Selamlar boy 183 kilo 97 amacım kilo vermek. Günde 4 öğün yiyorum sabahları 70 gr yulaf 5 yumurta beyazı 1 tanesi tam yanında marul salatası 1 adet ceviz 5 gr zeytinyağı yiyorum geri kalan 3 öğünümün hepsinde 150 gr tavuk göğsü 50 gr pirinç marul salatası 5 gr zeytinyağı 1 adet ceviz yiyorum sizce nasıl bir diyet listem var? Sabahları aç karnına 30 dk koşuyorum ve ağırlık antrenmanlarımı ağır yapıyorum.
kaç kilo verdin ?

Hocam 10 kilo verdim şu an 87 kiloyum fakat bu diyeti uygulamadım başka bir diyet yaptım kendimce.
Kilo vermek istiyorsan özellikle yağ yakmak; Günlük hareket seviyene göre makro gıda al. Özellikle yağ ve karbonhidrat makrolarına dikkat et. karbonhidratı akşam alma sabah ve öğlen al. Akşamlar çok geç yeme "kalori hesabı yapıyorum nasıl olsa birşey olmaz" diye düşünme!! saat 18.00 den sonra birşey yememeye ayarla kendini. Sadece su iç,şekerli birşey yeme ve içme.Basmati prinç kullan, prinç yiyor isen. Ve sabah aç karna spor yap. Zaten yapıyormuşsun. Isın, nabzını yükselt, ip atla. Çok işe yarar bu dediklerimi yaparsan. Ben yaptım 16 kilo verdim 1 ayda. Ve nerdeyse kiloların tamamı yağdan gitti.

Geri
Yukarı