Diyet yaparken kalori saymak için PC üzerinde uygulama önerisi

Vangeans

Centipat
Selamlar, virüsten önce 90 kiloydum evde kalarak 120'ye kadar çıkmış bulunmaktayım. Spor salonuna başladım ve sağlam sporumu yapıyorum fakat sabit bir diyetim yok. Daha önce devlet hastanesindeki diyetisyene gittim fakat adam bildiğiniz sen bunu boş ver benim özel yerime gel dedi bende çıktım eve geldim. Diyeti kafama göre yapıyorum fakat kaloriyi az alıyorum. Kalorileri takip etmek istiyorum fakat telefonum yok. Bilgisayar üzerinden de kalori saymak için fatsecret gibi bir uygulama bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

FatSecret Al - Microsoft Store tr-TR Şimdiden hayırlı olsun bilgisayrda ücretsiz ve orijinal fatsecret beğenip en iyi cevap olarak etiketlersen sevinirim.
Birde kendi sitesinden dener misin? FatSecret Türkiye - Kilo Vermek için Kalori Sayacı ve Diyet Takip Edici
Önemli değil.

FatSecret Al - Microsoft Store tr-TR Şimdiden hayırlı olsun bilgisayrda ücretsiz ve orijinal fatsecret beğenip en iyi cevap olarak etiketlersen sevinirim.
Birde kendi sitesinden dener misin? FatSecret Türkiye - Kilo Vermek için Kalori Sayacı ve Diyet Takip Edici
Önemli değil.
merhaba giriş yaptıktan sonra al a tıkladım fakat
Bu uygulamaya sahipsiniz.
diyor ve indiremiyorum
merhaba giriş yaptıktan sonra al a tıkladım fakat
Bu uygulamaya sahipsiniz.
diyor ve indiremiyorum
İşletim SistemiWindows 8 Mobile istiyor

Geri
Yukarı