Diyette Coco-Pops yenir mi?

Ynka

Hectopat
Merhaba ben 1.5 aydır falan diyetteyim ve toplamda 12 kg verdim ama bugün bir şey aldım. Kellys Coco-Pops. Ürün linkini ekledim. Üstünde böyle vitaminler, proteinler yazıyor. 30 gramında da 104 kalori varmış. Tabii sütle birleşince bayağı artıyor. Yarım yaglı sütle tüketeceğim. O zaman 400 kalori falan oluyor. Sizce bu yenir mi diyette sabahları?

Ürün linki: Migros Sanal Market: Online Market Alışverişi

Merhaba ben 1.5 aydır falan diyetteyim ve toplamda 12 kg verdim ama bugün bir şey aldım. Kellys coco-pops. Ürün linkini ekledim. Üstünde böyle vitaminler, proteinler yazıyor. 30 gramında da 104 kalori varmış. Tabii sütle birleşince bayağı artıyor. Yarım yaglı sütle tüketeceğim. O zaman 400 kalori falan oluyor. Sizce bu yenir mi diyette sabahları?

Ürün linki: Migros Sanal Market: Online Market Alışverişi

Yenmez şeker dolu dostum içi bir de yarım yağlı süt Lite da değil.

Yemeyin. Buğday tahıllı olanlardan var. İçinde kurutulmuş çilek olanlar daha tatlı oluyor. Onlardan yiyin.

Yiyebiliyorsan yulaf ye, bazen neden yulaf yiyemediğimi sorguluyorum çünkü hem sağlıklı hem de tok tutuyor. Onun dışında sade gevrekler var Kellogg's onlardan al.

Yarın aç kaldık o zaman bunun üzgünlüğün üstüne bir pizza kola gider.

Eyvah sizin diyet vardı ya artık yok desenize (pizza kola kadar mükemmel bir şey yok bir kerecik yiyebilirsiniz)
Yiyebiliyorsan yulaf ye, bazen neden yulaf yiyemediğimi sorguluyorum çünkü hem sağlıklı hem de tok tutuyor. Onun dışında sade gevrekler var kellogg's onlardan al.

Evet ama çok tatsız üstüne çok ufak bile olsa bir şey konmadan yenmiyor.

Eyvah sizin diyet vardı ya artık yok desenize (pizza kola kadar mükemmel bir şey yok bir kerecik yiyebilirsiniz)

Evet ama çok tatsız üstüne çok ufak bile olsa bir şey konmadan yenmiyor.

Aynen abi onlar yenmez o ne at mıyız biz.
Bu arada diyette kıymalı yumurta yenirmi.

Geri
Yukarı