Dizi, film izlemeyi sevmeyen birine öneri

Makaleler
2
Yer
Ankara
Okuldan, ödevden ve ders çalışmak gibi şeylerden bulduğum boş vakitlerde hep oyun oynuyorum ve 50-100 saatlik oyunlar bile çabuk bittiği için bir noktada tıkanıyorum. Malum oyun fiyatları çok yüksek. Oyunlarda her şeyi 1. elden deneyimleyince çoğu dizi, film bana keyif vermiyor. Böyle başına oturup soluksuz rahatça izleyebileceğim ne önerirsiniz? Başlıktan da anlayacağınız üzere Breaking Bad, GoT, LotR gibi klasikleri bile izlemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Yüzüklerin Efendisi izle, hem yeni dizisi çıktı. O da sarabilir. Sonra Hobbit falan var. Kitaplarını falan okursun, en az 25-30 saat oyalar seni LOTR.

@Bondrewd hayatı sadece futboldan ibaret olan arkadaşım bile seviyor. Özellikle bakacağım ona.

@LSL animeler çok vakit istiyor ve harcanan vakite değeceğini de sanmıyorum. Lucifer 4 sezon arka arkaya izledikten sonra sıkılıp salmıştım finali için geri dönebilirim belki. Kurtlar Vadisi'ne karşı ön yargılıyım. Bahsettiğiniz 2 filmide izledim. Rick and Morty final yaptı mı? Final yapmamış dizileri izlemeyi çok sevmiyorum.

John Wick, Nobody tarzı aksiyon filmleriyle işe başlayabilirsiniz. Alışınca dizilere sararsınız. Başlangıç olarak Breaking Bad'i önermem. Aşırı iyi dizi ama siz dizi izlemeyi sevmediğiniz için başta sıkabilir. Punisher önerebilirim başlangıç için.

Dostum Yüzüklerin Efendisi izle, hem yeni dizisi çıktı. O da sarabilir. Sonra Hobbit falan var. Kitaplarını falan okursun, en az 25-30 saat oyalar seni LOTR.
Kitapları okuduktan sonra filmlere gireyim demiştim fakat kitaplar kaldı öyle. Kitaplara bir ara geri dönünce fimlere de gireceğim.
İnto The Badlands, Prison Break veya La Casa de Papel'e başlayabilirsin. Üçü de sarıyor.
Prison Break çok uzun geldi gözüme. En son bu kadar uzun Lost izlemiştim ve 3.sezondan sonrası benim için çok büyük vakit kaybıydı. Bunda da aynı şeyi yaşamayım.

John Wick, Nobody tarzı aksiyon filmleriyle işe başlayabilirsiniz. Alışınca dizilere sararsınız. Başlangıç olarak Breaking Bad'i önermem. Aşırı iyi dizi ama siz dizi izlemeyi sevmediğiniz için başta sıkabilir. Punisher önerebilirim başlangıç için.
Aşırı uzakta değilim dizi ve filmlere karşı. Yukarıda bahsettiğim gibi Lost, Lucifer, Fight Club gibi şeyleri izledim zamanında.

Kitapları okuduktan sonra filmlere gireyim demiştim fakat kitaplar kaldı öyle. Kitaplara bir ara geri dönünce fimlere de gireceğim.

Prison Break çok uzun geldi gözüme. En son bu kadar uzun Lost izlemiştim ve 3.sezondan sonrası benim için çok büyük vakit kaybıydı. Bunda da aynı şeyi yaşamayım.

Aşırı uzakta değilim dizi ve filmlere karşı. Yukarıda bahsettiğim gibi Lost, Lucifer, Fight Club gibi şeyleri izledim zamanında.

Önce filmleri izle. Sonra kitapları oku. Daha iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı