Dizi önerisi

1 Ezel
2 Kuzey Güney
3 Kayıp Şehir
4 Kara Dayı
5 Benim Adım Gültepe
6 Aşkı Memnu
7 Kurtlar Vadisi
8 Kuzgun
9 Suskunlar
10 Kayıp
İzlediğim beğendiğiM Türk dizilerini sıralalı halde paylaştım. Türk dizisimi izliyorsun ya diyen The Walking Dead'cı kardeş bu zevki asla tadamayacaksın.

Az önce Ramo'yu bitirdim. Şimdi izlemek için başka bir mafya dizisi arıyorum. Yerli / Yabancı hiç fark etmez, klasikleşmiş dizilerden birisi olmasın yeter.
Biz Türk toplumu arasında çok klasikleşmiş olmayan Blacklist'e bak derim. Mafya dizisi arıyorsun ama bu dizi dahilinde birçok şey kapsıyor. Çok seveceğine eminim.
1618885262420.png

Şu diziyi aşk kategorisine bile ekler, izlersin. Sırf şunu yaymak için, tüm dizi öneri konularına atlayasım var.

1 Ezel
2 Kuzey Güney
3 Kayıp Şehir
4 Kara Dayı
5 Benim Adım Gültepe
6 Aşkı Memnu
7 Kurtlar Vadisi
8 Kuzgun
9 Suskunlar
10 Kayıp
İzlediğim beğendiğim Türk dizilerini sıralalı halde paylaştım. Türk dizisi mi izliyorsun ya diyen The Walking Dead'cı kardeş bu zevki asla tadamayacaksın.
Önerilerin için teşekkürler.
Biz Türk toplumu arasında çok klasikleşmiş olmayan Blacklist'e bak derim. Mafya dizisi arıyorsun ama bu dizi dahilinde birçok şey kapsıyor. Çok seveceğine eminim.
Eki Görüntüle 983081
Çok teşekkürler, sonunda istediğim şekilde bir öneri geldi. Mafya dizisi olarak istememin sebebi içinde bulunulan kaos ortamından dolayı. Yoksa suç türünde olan diziler dikkatimi çekiyor. Direkt suç olarak yazsaydım sayfalarca La Casa De Papel önerisi gelme ihtimali vardı onun için mafya dizisi şeklinde yazdım :).

Önerileriniz için teşekkürler Sons of Anarchy suç dizisiymiş o da olur.

Daha önce bölüm olarak hiç izlemedim, birkaç sahnesine denk gelmiştim sadece. Gördüğüm kadarıyla konuşmam gerekirse dram oldukça ağır basıyor diyebilirim. Öyle olunca da dizi sıkıyor, teması suç (genellikle mafya) olan dizileri seviyorum. Türk yapımı olan her dizide drama gereksiz yer veriyorlar öyle yerleri atlıyorum direkt. Kurtlar Vadisi, EDHO, Ezel, Çukur kadar klasikleştiğini söyleyemem tabi. Önerin için teşekkürler.
Bana göre Türkiye'de hatta çoğu dünya dizileriyle kıyaslarsak, dizinin muazzam olan kısmı sana dram veriyorsa kaliteli bir şekilde veriyor, sana komedi veriyorsa kaliteli bir şekilde veriyor. Çoğu hatta bütüm filmlerde gördüğüm bir durumdur bu, dramı iyi verir ama komediyi yapmacık verir, ya da tam tersini yapar. Bu dizide öyle bir durum yok. Pişman olmayacağına %99 eminim. Ben 82 bölümü 9 günde bitirmiştim. Mafya desen var ama senin ne derecede aradığını bilemiyorum. İlk birkaç bölümüne bakarak diziyi anlayabilirsin.

Kanıt. İzlemeden ölme.
Edit: pardon mafya dizisi imiş 😅.
Bana göre Türkiye'de hatta çoğu dünya dizileriyle kıyaslarsak, dizinin muazzam olan kısmı sana dram veriyorsa kaliteli bir şekilde veriyor, sana komedi veriyorsa kaliteli bir şekilde veriyor. Çoğu hatta bütüm filmlerde gördüğüm bir durumdur bu, dramı iyi verir ama komediyi yapmacık verir, ya da tam tersini yapar. Bu dizide öyle bir durum yok. Pişman olmayacağına %99 eminim. Ben 82 bölümü 9 günde bitirmiştim. Mafya desen var ama senin ne derecede aradığını bilemiyorum. İlk birkaç bölümüne bakarak diziyi anlayabilirsin.
Önerileriniz için teşekkürler. Poyraz Karayel'e bakayım o zaman seversem izlerim.

The Flash ilk 2 sezon.

Edit: Konu içeriğini okumadım. Arkadaş mafya dizisi arıyormuş. Kusura bakma. :D
İlk 3-4 gerçekten sağlam ama sonrası çok bayıyor. Sırf izlediğim sezonlar boşa gitmesin diye 6 sezona kadar zar zor izledim.

Mafya dizisi şart mı? Değilse Stranger Things.

Yeni konular

Geri
Yukarı