Dizi Önerisi

KatliyaM

Hectopat
Selamlar, yabancı dizi izlemeyi seven biriyimdir. En son birkaç hafta önce Dexterı bitirdim. Şu an biraz boşluktayım. Aşağıda izlediğim ve devam ettiğim dizileri paylaşıyorum hem benim gibi olanlara ufak bir öneri olur hem de öneride bulunmak isteyen arkadaşlar neleri izlediğimi görmüş olur dedim. Listede sadece bitirdiklerim var yarım bıraktıklarımı eklemedim.

Bitenler:
Lost
Breakind Bad
Prison Break
Fringe
Bashee
GOT
The Strain
The 100
Grimm
Bates Motel
Waynard Pines
Narcos
Çernobil
Dexter
Dark

Devam edenler:
Atiye
Better Call Saul
Stranger Things
La Casede Papel
Lupin
Outlander

Son düzenleme:
1-) When They See Us , Çernobil ile mini dizi alanında kapışmışlardı.Gerçek hikaye uyarlaması olduğundan insanı içine çeken bir konusu var.Beğeneceğinizi düşünüyorum.

2-) The Mentalist , polisiye-medyum tarzı ilginizi çekerse izlenebilir.Bu tarzda netflixin Lucifer dizisi de var.

İyi seyirler.

Into the Nights, bir günde bitirebilirsiniz, o kadar uzun değil.

Teşekkürler hocam çerezlik izlenir. :)

Sons of Anarchy öneririm.

Bunu sonra izlemek için kaydetmiştim ama bir türlü beni kendine çekmedi.

Supernatural, bayağı sevdiğim bir dizidir.

Hocam maşallah 15 sezon Arka Sokaklar'la yarışıyor mübarek :) 15 sezonda birbirinden güzel mi hocam yoksa bazı sezonlar kalite düşüyor mu? Tarz olarak grimme benzettim.

Mr. Robot, Vis a Vis.

Hocam Mr. Robot yarım bıraktıklarım arasında iyi mi yaptım kötümü bilmiyorum 😞

Bunu da arada izliyordum ama 3.sezonda falan bırakmış olmam lazım.

1-) When They See Us, Çernobil ile mini dizi alanında kapışmışlardı. Gerçek hikaye uyarlaması olduğundan insanı içine çeken bir konusu var. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

2-) The Mentalist, polisiye-medyum tarzı ilginizi çekerse izlenebilir. Bu tarzda Netflix'in Lucifer dizisi de var.

İyi seyirler.

Bunu da çerezlik olarak ekliyorum hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı