Dizi ve Film izlemek için İngilizce nasıl geliştirilir?

Kyoya

Decapat
Evet. Tıpkı başlıkta da belirttiğim gibi, İngilizcemi, anime izlemek, manga okumak ve diğer dizi/filmler için geliştirmeyi istiyorum ama yeterli olmuyor. Her izlemeye/okumaya çalışsam önüme yeni bir kelime çıkıyor alt yazıda / mangada vs, keyfim kaçıyor. Daha fazla geliştirmek için ne yapmalıyım sizce? Sınavlarda en yüksek notum kopyasız en yüksek 97, en düşük 75'di (Lise 1).

Tüm uygları vs. İngilizce kullanmaya çalışıyorum elimden geldiğince.

Teşekkürler.

Keyfiniz kaçmamalı, böyle böyle öğreneceksiniz. İngilizce konuşabileceğiniz (sesli) ortamlar bulun. Yazarken bekleme şansınız olduğu için bir alternatif bulabiliyorsunuz ama konuşurken asla. Sürekli bir öğrenme, kullanma ihtiyacı duyacaksınız.
Sınavlarda en yüksek notum kopyasız en yüksek 97, en düşük 75'di (Lise 1).
Okul sınavları bilgi adına hiçbir anlam ifade etmiyor. Zaten A1 düzeyinde ve saçma.

Evet. Tıpkı başlıkta da belirttiğim gibi, İngilizcemi, anime izlemek, manga okumak ve diğer dizi/filmler için geliştirmeyi istiyorum ama yeterli olmuyor. Her izlemeye/okumaya çalışsam önüme yeni bir kelime çıkıyor alt yazıda / mangada vs, keyfim kaçıyor. Daha fazla geliştirmek için ne yapmalıyım sizce? Sınavlarda en yüksek notum kopyasız en yüksek 97, en düşük 75'di (Lise 1).

Tüm uygları vs. İngilizce kullanmaya çalışıyorum elimden geldiğince.

Teşekkürler.

Çözüm İngilizce olan ve ingilizlerin/amerikanların bulunduğu Online oyunlar oynayın.
Chat'te söyleyeceğiniz veya söylenen şeyler için sözlüğe yada Google Translate'e bakın.
(Bilmediğiniz kelimeler olduğunda.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı