Dizi ve sinema sektörümüz

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Cidden dizilerin trende girmesini çözen var mı ya? Bizim ülkemizde bence sinema komedi (Ki hiç komik değil) Dizi de aşk demek galiba ya bir kere haftada 3.5 saat seneryoyu chirstopher nolan bile yazamaz oyunculuk ise yakışıklılık demek. Bu ülkede cidden bizim ülkede joaquin Phoenix bile aç kalır herif dünyanın en yetenekli aktörü. Ama bizim ülkede yetenek kimin umrunda, siz ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden dizilerin trende girmesini çözen var mı ya bizim ülkemizde bence sinema komedi (ki hiç komik değil) dizi de aşk demek galiba ya bir kere haftada 3.5 saat seneryoyu chirstopher nolan bile yazamaz oyunculuk ise yakışıklılık demek bu ülkede cidden bizim ülkede joaquin Phoenix bile aç kalır herif dünyanın en yetenekli actöru ama bizim ülkede yetenek kimin umrunda siz ne diyorsunuz?
Abi bi açim dedim açmaz olaydım. Bu kadar mı kötü olur ya oyunculuk desen yok sırf yakışıklılık/güzellik başka bişey yok abi hal ve hareketleri zaten anlam veremiyorum yani ne diyeyim abi. Çöp

Abi bi açim dedim açmaz olaydım. Bu kadar mı kötü olur ya oyunculuk desen yok sırf yakışıklılık/güzellik başka bişey yok abi hal ve hareketleri zaten anlam veremiyorum yani ne diyeyim abi. Çöp
Kessinlikle fakat neden izleniyor hala halk neden bu kadar bilinçsiz.

Yapma buna yaratıcılık denmez birbirine tekrar ediyorlar biri diğer diziden diğeri diğer diziden mesela kız ve erkek sevgili olmuşlar(o 20 bölüm süren saçma hala sevgili olamam durumu bitmiş) ve çocuğunu eski sevgili çıka geliyor aaa ne kadar yaratıcı😅 her aşk dizisinde bu olay oluyo?neden?

Yapma buna yaratıcılık denmez birbirine tekrar ediyorlar biri diğer diziden diğeri diğer diziden mesela kız ve erkek sevgili olmuşlar(o 20 bölüm süren saçma hala sevgili olamam durumu bitmiş) ve çocuğunu eski sevgili çıka geliyor aaa ne kadar yaratıcı😅 her aşk dizisinde bu olay oluyo?neden?
Bence yönetmenler ve yapımcılar de haklı bizim ülkeden Joker ya da Sherlock çıksa kim izler seyirci ne ki sektör ne olsun.
Ayrıca yaraticilik denmez tabiki ben bir diziyi 500 bolum surdurmenin yaraticiligi kimsede olamaz demeye çalıştım.

Ya tamam yapılan diziler kötü olsun hatta çöp olsun. Ama dizi dediğin şey bu kadar vakit almamalı. Acayip bir reklam düzeni var. En fazla 1 saat falan olmalı diye düşünüyorum dizi dediğin şeyin. 15 dk reklam izliyorsun sonra jenerik giriyor sonra bir daha reklam. Saçmalık.

Bence yönetmenler ve yapımcılar de haklı bizim ülkeden joker ya da sherlock çıksa kim izler seyirci ne ki sektör ne olsun.
Ayrıca yaraticilik denmez tabii ki ben bir diziyi 500 bolum surdurmenin yaraticiligi kimse de olamaz demeye çalıştım.

Şu dizi her Allah'ın günü yaygındı bıktım ya hayır çalınacak bir şeyde kalmadı 1200 bölüm kimden çaldınız?
Ya tamam yapılan diziler kötü olsun hatta çöp olsun. Ama dizi dediğin şey bu kadar vakit almamalı. Acayip bir reklam düzeni var. En fazla 1 saat falan olmalı diye düşünüyorum dizi dediğin şeyin. 15 dk reklam izliyorsun sonra jenerik giriyor sonra bir daha reklam. Saçmalık.
Harbi ya sıkıyor abi her dizide o olay oluyor bizim millet de meraklı meraklı izliyor reklam bitsin de nolucak acaba diye bu arada katılıyorum 1 saat gibi olmalı

Dosya Ekleri

• ben affet.jpg
    ben affet.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 26
Şu dizi her Allah'ın günü yaygındı bıktım ya hayır çalınacak bir şeyde kalmadı 1200 bölüm kimden çaldınız?
Malesef dizi sektörü bence eğitimden sonra en önemli sektördür ve bizim ülkede izlenme oranını düşünürsek baya önemli insanlar hayatlarını dizilere göre şekillendiriyor şu diziler ve sinema düzelse ülke kalkınır ama kimsenin umrunda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı