Dizüstü Batarya ve Adaptörün aynı anda bozulması

Birader98

Hectopat
Daha fazla  
Aylar önce bilgisayarı bataryada kullanıyordum, sonra batarya şarj olmamaya başladı. Bataryayı çıkarıp prize takılı kullanmaya başladım, diğer adaptörüm bozuldu algılamıyor bilgisayar. Yeni adaptör aldım onu takıyorum, bilgisayar açıkken bir anda kapanıyor. Sonra açmaya çalışıyorum açılmıyor. Adaptörün ucunu oynatıyorum, yukarı aşağı böyle böyle devam ediyordum bir şekilde şu an hiç açılmıyor. Bir temassızlık var ucunda, düğmeye basıyorum açılmıyor. Çok oynarsam belki açılıyor ya da açılmıyor. Merak ettiğim şey orijinal adaptörle batarya aynı zamanda bitmesi normal mi? İkisi aynı anda bozuldu, yeni adaptör aldım o da bataryayı şarj etmedi. İkisi nasıl aynı anda bozulmuş olabilir? Şu an şarj girişimde de sıkıntı var.

Gevşek temas sarj devresini bozabiliyor. Pil bayatlamış ve eskimiştir desek. Sen değdire değdire kıvılcım attırmışın gibi görünüyor. Oda yeni yan sanayi adaptörü pert etmiştir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı