Dizüstü bilgisayar için mağaza veya site tavsiyesi

Bütçe
10000
Konuya tam hakim değilim ama Amazon üzerinden telefon alacak olanlar gümrüğe takılır, garantisi yok tarzı şeyler diyorlardı sanki. Bu konunun detayı nedir, bilgisayarlar için geçerli midir?

Amazon TR'den alırsan bise olmaz. Hb gibi TR'deki depodan yolluyor.

Hayır değil, şimdiye kadar bir çok kez alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım, ki ben genelde diğer zincir mağazalarla fiyat karşılaştırıp giderim
Devir internet devri. Zincir marketler artık çoğunlukla pahalı. İnternette 10 bin lira olan telefon zincir teknoloji marketlerinde 12-13 bin liradan başlıyor. İnternetten alınan ürünlerin iadesi de kolay oluyor. Hem fiyat uygun hem kapına geliyor. Çok çok ekstra bir indirim olmadıkça Vatan Teknosa MediaMarkt gibi yerler artık pahalı.

10 bin TL olan bütçeyi biraz daha arttırmam gerekecek,12-14 bin TL arasında indirimli ürünler var.
Genel olarak çoğunda 1650 GPU var sadece işlemcileri farklı,sizce Ryzen mi yoksa İntel işlemci mi tercih edilmeli ?
Birde hayrına şu işlemci modelleri hakkında aydınlatırsanız çok sevinirim örneğin ; İ5 11400H-İ79750HF,Ryzen 7 5800H-Ryzen 7 4800H..Bu sayı karmaşalarından dolayı hangi işlemci iyi kötü anlamak zor benim için.

10 bin TL olan bütçeyi biraz daha arttırmam gerekecek, 12-14 bin TL arasında indirimli ürünler var.
Genel olarak çoğunda 1650 GPU var sadece işlemcileri farklı, sizce Ryzen mi yoksa Intel işlemci mi tercih edilmeli?

12-14 bandinda msigf63 ve Abra A5 V17 ile A7V13 serileri disinda tum 3050 laptoplar alinir. Excaliburadan da kaç bu arada. Mümkünse 11400h almaya çalış. Olmadı 5600h.

Yeni konular

Geri
Yukarı