Dizüstü bilgisayara M.2 SSD eklenirse hızlanır mı?

SSD ölü bilgisayarı bile canlandırır. Eğer M.2 slotu varsa farkı hissedersiniz. Ancak oyunlarda FPS artışı gibi bir şey söz konusu olmaz. Donmalar ve hata ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vermeniz gerek. Sorun başka bir şey de olabilir.

tabiri caizse havalanır 😀
@TheSubhan @tpmarda @mehmetburakduman @imnotagamer sorunum şu; chrome açarken kuşla mektup yollar gibi 20 saniye sonra cevap veriyor. Bazen açmıyor. Görev yöneticisinden Google Chrome sonlandırıp açıyorum. Hele oyunlarda FPS 100' lerde ama oyun donuyor. Bakıyorum görev yöneticisine "işlem %99" olmuş.
@TheSubhan @tpmarda @mehmetburakduman @imnotagamer sorunum şu; chrome açarken kuşla mektup yollar gibi 20 saniye sonra cevap veriyor. Bazen açmıyor. Görev yöneticisinden Google Chrome sonlandırıp açıyorum. Hele oyunlarda FPS 100' lerde ama oyun donuyor. Bakıyorum görev yöneticisine "işlem %99" olmuş.
M2 için slot var. Daha önce James Donkey 960 gb aldım 1 ay sonra bozuldu.

Ssd sadece erişim süresini kısaltır. Bu sayede işletim sistemi açılışından tutun diğer tğm programların açılışı hızlanır. Oyunlarda texture kaplamalarının yüklenmesi hızlanır. Oyun yükleme süreleri kısalır.

Fakat gerek grafik kartının gerek işlemcinin işlem gücü artmaz. Fps aynı kalır.

Ssd sadece erişim süresini kısaltır. Bu sayede işletim sistemi açılışından tutun diğer tğm programların açılışı hızlanır. Oyunlarda texture kaplamalarının yüklenmesi hızlanır. Oyun yükleme süreleri kısalır.

Fakat gerek grafik kartının gerek işlemcinin işlem gücü artmaz. Fps aynı kalır.
Güzel ifade ettin. Ben World War Z: Aftermath oynuyorum. FPS 100 ama PC donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı