Dizüstü Bilgisayarı Televizyona Bağlayınca Ekranın Tamamı Görünmüyor

AB7SS

Hectopat
Arkadaşlar HDMI kablosu ile dizüstü bilgisayarımı televizyona bağladım fakat ekran tam olarak gelmedi. TV markası Vestel, nasıl çözülür yardım eder misiniz?

20190830_123408.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyon kumandasından görüntü ayarlarına girin, oradan görüntü seçeneklerini değiştirerek ayarlayabilirsiniz. Sanıyorum 16:9 yerine 4:3 yapınca düzeliyor. Ya da başka ayarı var ise değiştirerek bulabilirsiniz oradan. @AB7SS

Televizyon kumandasından görüntü ayarlarına girin, oradan görüntü seçeneklerini değiştirerek ayarlayabilirsiniz. Sanıyorum 16:9 yerine 4:3 yapınca düzeliyor. Ya da başka ayarı var ise değiştirerek bulabilirsiniz oradan. @AB7SS
tam olarak nerde ayarları falan girdim görüntü ayarları yok yada ekran kısmına girdim bulamadım hiçbir şey yada başka bir çözumu var mı?
Televizyon kumandasından görüntü ayarlarına girin, oradan görüntü seçeneklerini değiştirerek ayarlayabilirsiniz. Sanıyorum 16:9 yerine 4:3 yapınca düzeliyor. Ya da başka ayarı varıyor ise değiştirerek bulabilirsiniz oradan. @AB7SS
ayarları buldum ama hangisini yaparsam yapayım bir işe yaramıyor ekranın alt kısmı gözükmüyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı