Dizüstü Bilgisayarım Çok Donuyor

Tamer Turan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Lenovo Z510 bilgisayarımı 3.kez servisten aldım bugün. Ben para iadesi istemiştim ama kabul etmediler. Neyse asıl sorun bilgisayar aşırı yavaş neye dokunsam kasıyor. Ne yapmam gerekiyor? Her zaman bu yönergeyi uyguluyorum ancak şimdi çok kasıyor.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi
Bu arada diğer konudan da biraz bahsedeyim, bilgisayarımı güç düğmesinden kapatınca anakart yanıyor ve tekrar açılmıyor. Lenovo tarafından tamir edildi ancak ben iade istememe rağmen bana bilgisayarı gönderdiler. Yasal hakkım 4 kez bozulması mıdır yoksa 3 kez bozulması mı? Ona göre iade yapıp bilgisayar toplayacağım.
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    57,9 KB · Görüntüleme: 310
HD Tune ile bir tarama yap sorun harddiskte olabilir, Benzer kasmaları bende yaşadım, 1 hafta sonra harddisk tamamen bozuldu.
Servisten önce hiçbir sorunum yoktu. Servisten geldikten sonra böyle olduğunu gördüm. Bir de disk kullanımı %100'de hep sizce normal mi?

Dosya Ekleri

• disk.png
    disk.png
    108,5 KB · Görüntüleme: 280
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı