Dizüstü bilgisayarıma kulaklık takınca hem hoparlörden hem kulaklıktan ses geliyor.

Dediklerini her yerde görüyorum. Ayrıca hiç işe yaramıyorla ps'yi kendine almalısın hatta ps değil atari almalısın oda çok gelicek sana ama.

Sen bence PC kullanma git, kendine PS al. Biraz bilgin olsa araştırırsın sana çözümü söyledigim halde yapamıyorsan, bilmiyorsun demektir.

Arkadaşım, laptop kullanıyorum diyor sen hala hoparlörün fişini çek diyorsun. Bu çözüm önerisi değil geçiştirmektir(1). Laptop un hoparlörü kasayla tümleşik(2). fişi mişi yok..

Hoparlörden ses gelmeye devam ediyorsa kablosunu çek.
Ne fark eder? Sana söyleyeyim dizüstülerin parçaları çok hassas ve çok yakındır bir parçaya ulaşmak için tamamen sökülmesi veya belli bir seviyeye kadar sökülmesi gerekir siz masaüstü ile karıştırmışsınız. Bilmediğiniz bir konu hakkında gereksiz yorum yapmayın ve kimseye kaba davranmayın burası insanları üzmeye hakkınız olduğu bir yer değildir.
Sen bence pc kullanma git, kendine ps al. Biraz bilgin olsa araştırırsın sana çözümü söyledigim halde yapamıyorsan, bilmiyorsun demektir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki yaptım oldu ama adam üstekini işaretlenecek diye gösteriyor, bende üste olanlı işaretlidi altdakini işaretledim yani hangi işaretli değilse olsa işaretleyin.

Geri
Yukarı