Dizüstü Isınma Sorunu Nasıl Halledilir?

The End

Kilopat
Makaleler
13
Yer
Adana / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Arkadaşlar merhaba, dizüstü bilgisayarım çok fazla ısınıyor. İçindeki fan sanki titriyor gibi böyle değişik sesler çıkartıyor. Bilgisayarı ikinci el aldım acaba termal macuna mı ihtiyacı var, bir de bilgisayarı aldığımda çok tozlu ve kirliydi klavye içini süpürdüm, fanın içine kürdan yerleştirip içini süpürdüm sorun macun ise ne kadara değiştirilir bilgilendirirseniz sevinirim.

dfghj.PNG

Sürekli soğutucu kullanmak istemiyorum, taksamda sorun çözülmüyor zaten yine 100 dereceyi görüyor. Bilgisayar boşta 56 derecede yük altında 100 derece.

Hocam pili çıkardım akım koruyuculu prizim var. Tek sorunum bilgisayar çok fazla ısınıyor. Oyun açtıktan 15 dk sonra bilgisayar 100° oluyor. Sıcaklık klavyenin üstünden hissediliyor. İçini söküp termal macununa bakmak istiyorum ama sökme işleminde çok tereddüt ediyorum. Fana ulaşmak çok zor.

Oyun oynarken her zaman fps'yi 60'a sabitle bilgisayar 60'dan fazla fps alma ihtiyacı duymadığı için daha az ısınacaktır olmadı termal macun değiştirmeni öneririm hey 6 ayda bir değiştir.

Oyun oynarken her zaman fps'yi 60'a sabitle bilgisayar 60'dan fazla fps alma ihtiyacı duymadığı için daha az ısınacaktır olmadı termal macun değiştirmeni öneririm hey 6 ayda bir değiştir.
Muhtemelen termal macuna ihtiyacım var. Eski sahibi 2012 den beri içini açmadığını söylemişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı