Dizüstü mü, masaüstü mü?

Yıllardır devam eden bir savaş. Kullanıma göre değişir. Uzun yolculuklarda masaüstü bilgisayarı alıp kullanamayacağına göre laptop daha iyidir. Ama evinde sabit, daha az ısınan bir bilgisayar istiyorsan "Kardeşim ben bilgisayarımı taşımam olduğu yerde dursun." diyorsan işte o zaman masaüstü daha iyidir.

Yıllardır devam eden bir savaş. Kullanıma göre değişir. Uzun yolculuklarda masaüstü bilgisayarı alıp kullanamayacağına göre laptop daha iyidir. Ama evinde sabit, daha az ısınan bir bilgisayar istiyorsan "Kardeşim ben bilgisayarımı taşımam olduğu yerde dursun." diyorsan işte o zaman masaüstü daha iyidir.
"Yıllardır devam eden savaş" güzel böyle komik yorumlar görmek güzel oluyor ara sıra.

Laptop + ikinci monitör diyerek oyumu kullanıyorum. Hem toz tutmuyor hem doğru sistemi aldığınız zaman aynı bütçede olmasa da masaüstüne yakın bir performans alırsınız hem taşınabilir hem kablo dağınıklığı yok hem ikinci monitörün konforunu yakalarsınız hemde sessiz.

Seyahat ediyorsanız ve performanslı bir şey istiyorsanız mini ATX sistem toplayabilirsiniz ama fiyatından haberim yok. + Taşınabilir ekrana ihtiyacınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı