Dizüstü PC şarjda değilken kasıyor

2 Ekran kartın vardır büyük ihtimalle. Şarja takılı iken iyi olanı kullanıyor şarjdan çıkarınca ise normale geçiyor. Bende de 2 ekran kartı vardı hallettim şimdi hep AMD ekran kartını kullanabiliyorum. AMD ekran kartı kullanıyorsan yardım edebilirim.

Tabiki kasar, PC güçten çıkarıldığında kendini otomatik olarak "Güç Tasarrufu" moduna alıyor. Bu modda kasmamasını bekleyemezsin. Ayrıca o sarj ile kaç dakika oyun oynamayı planlıyorsunuz ?

İki ekran kartıyla alakası yok güç seçeneklerinde şarj'da en yüksek performansda pil'de duşuk performansa ayarlı güç ayarların'dan yapabilirsin .

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AMD kullanıyorum ama şarjdan çıkarınca otomatik İntel'e geçiyordu şimdi şarjdan çıkarıp dengeli moda alsam bile yine AMD'yi kullanıyorum.

Tabiki kasar, PC güçten çıkarıldığında kendini otomatik olarak "Güç Tasarrufu" moduna alıyor. Bu modda kasmamasını bekleyemezsin. Ayrıca o sarj ile kaç dakika oyun oynamayı planlıyorsunuz ?
Ben sadece bir sorun falan mı var diye sormuştu. Ayrıca güç ayarlarını nasıl yapabilirim?

Geri
Yukarı