Dizüstünün fan ızgarası sıcaktan yumuşamış

Bohohohyoott

Decapat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Laptopum 8.5 yıllık temizletmeyi düşünmüştüm ama temizletmedim bugün Valorant oynarken oyun dondu ve PC'yi kapatım sonra hava kaldırırken fark ettim bir plastik böyle yumuşad,ı baktım ki fan ızgarası resmen alev almış. Zarar görmüş mudur? Şimdi termal macun + temizletme yapsam kaç TL tutar?

Ya da termal macun ve temizletmeyip bunları alsam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopum 8.5 yıllık temizletmeyi düşünmüştüm ama temizletmedim bugün Valorant oynarken oyun dondu ve PC'yi kapatım sonra hava kaldırırken fark ettim bir plastik böyle yumuşad, ı baktım ki fan ızgarası resmen alev almış. Zarar görmüş mudur? Şimdi termal macun + temizletme yapsam kaç TL tutar?

Marka tahmini: Casper. Termal macun ve fan temizliği yapın. Attığınız linkler yerine laptopun arkasını 25 derece eğimle kaldırın hava çıkışlarını engellemeyecek şekilde.

Laptopum 8.5 yıllık temizletmeyi düşünmüştüm ama temizletmedim bugün Valorant oynarken oyun dondu ve PC'yi kapatım sonra hava kaldırırken fark ettim bir plastik böyle yumuşad,ı baktım ki fan ızgarası resmen alev almış. Zarar görmüş mudur? Şimdi termal macun + temizletme yapsam kaç TL tutar?

Hocam 8.5 yıldır temizlenmiyosa içini açınca Muğla'da denize giriyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Tozlar artık kuma dönüşmüştür bu süre içerisinde. Temizlenmek zorunda artık.

Hocam 8.5 yıldır temizlenmiyorsa içini açınca Muğla'da denize giriyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Tozlar artık kuma dönüşmüştür bu süre içerisinde. Temizlenmek zorunda artık.

Hocam temizlemek yerine atığım linklerdekini alsam ısınma sorunu çözülürmü?

Laptop soğutucu falan bir işe yaramaz 1 derece anca oynatır. Önemli olan macun ve fan temizliği.

Hocam sizce kaç TL'ye temizlerler?

Hocam temizlemek yerine atığım linklerdekini alsam ısınma sorunu çözülürmü?

Hocam sizce kaç TL'ye temizlerler?
Fanlar attığım resimdekine benziyordur artık. Temizleme olayının ne kadar tutacağı tamamen götüreceğiniz kişinin insafına kalıyor. 40 da isteyebilir 100 de.

Dosya Ekleri

• images (18) (18).jpeg
    images (18) (18).jpeg
    39,2 KB · Görüntüleme: 32
Hocam macun kesinlikle değişmeli ve temizlik yapılmalı, açıkçası soğutucu stand isteğe bağlı ancak aşırı şekilde rahatlamayacaktır bilgisayar, ben eski cihazımda ChromeOS kullanıyorum son yayımlanan sürüm, eski bilgisayar odaklı ve performansa ciddi etkisi var, çok fazla oyun vesaire oynamıyorsanız tavsiye ederim.

Hocam macun kesinlikle değişmeli ve temizlik yapılmalı, açıkçası soğutucu stand isteğe bağlı ancak aşırı şekilde rahatlamayacaktır bilgisayar, ben eski cihazımda ChromeOS kullanıyorum son yayımlanan sürüm, eski bilgisayar odaklı ve performansa ciddi etkisi var, çok fazla oyun vesaire oynamıyorsanız tavsiye ederim.

Hocam oyun oynuyorum Valorant, LoL gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı