DLC'siz CarX Drift Racing Online alınır mı?

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CarX Drift Racing Online almayı düşünüyorum, kafa dağıtmalık fakat DLC'leri almak istemiyorum, biraz baktım fakat pek bir şey anlamadım. DLC almasam bir şey kaybeder miyim? Ufak tefek skinler, çıkartmalar hariç tabii ki. DLC'ler ile araçlar mı ekleniyor? Daha önce bu oyunu oynayan birisi yardımcı olabilirse sevinirim.

DLC ile araç, araç tasarımı ve para geliyor. Olmadan da oynanır. Hatta daha zevkli olur. Yeni araba hedefi koyarsınız kendinize. Onu almak için oynarsınız falan.

DLC ile araç, araç tasarımı ve para geliyor. Olmadan da oynanır. Hatta daha zevkli olur. Yeni araba hedefi koyarsınız kendinize. Onu almak için oynarsınız falan.

Anladım, yani tüm araçlar DLC'siz bir şekilde mevcut oyunda. DLC alırsam sadece 1-0 önde başlayacağım. Öyleyse gerek yok gibi duruyor.

Anladım, yani tüm araçlar DLC'siz bir şekilde mevcut oyunda. DLC alırsam sadece 1-0 önde başlayacağım. Öyleyse gerek yok gibi duruyor.

Sadece DLC ile açılan araçlar da var. Diğer araçların yanında pek önemli değil ama. Olmasa da olur türden araçlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı