DLive. TV & streamgiveaway çekiliş sitesi sorunu

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar en son çare olarak konuyu buraya açmam gerekti kategori doğru mu bilmiyorum ancak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. DLive. TV diye internet canlı yayınlarının yapıldığı çekilişlerin yapıldığı canlı yayınlarda oyun oynanan bir platform var burada stream giveaway tool adı altında çekiliş sitesi mevcut ancak bugün çekiliş sitesine girerken şöyle bir hata ile karşılaştım normal de hiç bu sorun olmuyordu tüm gün internet üzerinden araştılar videolara baktım ancak bu hata ile ilgili hiçbir makale video hazırlanmamış hatanın resimlerini paylaşıyorum sayın @Recep Baltaş ve @Ali Güngör yardımcı olabilirseniz bu konu üzerinden memnun olurum hesap streamgiveaway ile bağlantılı bağlantıyı kesip tekrar bağlamayı denedim yine aynı sonuç izin ver kısmına kadar hiçbir sorun yok ondan sonra sorun başlıyor. Hata kodu şu şekilde. https://streamergiveaway.org/dlive/callback?code=VBAOSAWAPDONKT12I_NRUG

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    375,9 KB · Görüntüleme: 62
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    361,8 KB · Görüntüleme: 56
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    363,5 KB · Görüntüleme: 83
Siteden kaynaklı bir sorun var. Twitch hesabım ile deneme yaptım. Twitch tarafında hesap bağlantısı gözüküyor. Ama siteye giriş yapmıyor. Sitenin destek sistemine ya da e-posta adresine ulaşmanı öneririm. VPN ile denemedim. VPN açıp girmeyi de deneyebilirsin.

Siteden kaynaklı bir sorun var. Twitch hesabım ile deneme yaptım. Twitch tarafında hesap bağlantısı gözüküyor. Ama siteye giriş yapmıyor. Sitenin destek sistemine ya da e-posta adresine ulaşmanı öneririm. VPN ile denemedim. VPN açıp girmeyi de deneyebilirsin.

Söylediklerinle yakından uzaktan bir alakası yok o konu farklı bir işlem gerektiriyor ancak @Recep Baltaş veya @Ali Güngör çözebilir sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı