DLSS 3 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar selam. Gördüğüm kadarıyla ülkemizde halen daha DLSS 3 test edebilen başka bir yayın olmadı. Bu bağlamda videoyu burada da paylaşıp fikirlerinizi almak istedim. Sorularınız varsa da toplu halde cevaplayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel bir teknoloji ama çoğu kimse 45 K'ya ekran kartı alamaz. asıl merak ettiğim 4050 ve 4060.

Süper bir teknoloji fakat daha emekleme aşamasında. Şu an DLSS olmasa da olur kıvamında ama ilerleyen yıllarda standart halind gelecek gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper bir teknoloji fakat daha emekleme aşamasında. Şu an DLSS olmasa da olur kıvamında ama ilerleyen yıllarda standart halind gelecek gibi.
Şu an olmasa da olur kıvamında değil hocam. DLSS3 destekli oyunları denedim. DLSS3 güzel çıkmış diyorum direkt. Keşke her oyunda olsa diyorum.

4000 serisini satmak için yapılmış bir tuzak olarak görüyorum. Almayacağım ve bu yazılım desteğini getireceksiniz tıpış tıpış. Bana hikaye anlatma Nvidia, G-Sync desteğinde gördük yok donanım ekledik yok yazılım değil ne oldu bütün monitörlere yazılım desteğini geldi. Hep pazarlama bu tuzaklara gelmeyin.

Klasik Nvidia işte ya. 2000 - 3000 serisi kartlar için RTX. 4000 serisi için DLSS 3.
Ya senin rakibin FSR'yi senin kartlara bile uyumlu yapmış ne yapıyor bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı