Doctor Who tarzında oyun

magicemre1

Hectopat
Oyun sanırsam platform oyunu olarak geçiyor yaklaşık 6-7 sene önce oynadığım bir oyundu. Aslında ben bu oyunu 3-4 yıldır merak ediyorum hiçbir şekilde bulamadım ama son çarem bilgili oyun severlere yani size soracağım. Oyunu bana anımsatan şey Doctor Who, çünkü oyunda girişindeki themesini Doctor Who izlerken aklıma getirmişti. Diziyi izlemeye başladığımda "aa bu bir oyunda yok muydu falan demiştim" sonra oyunda bulunan mavi telefon kulubesi Doctor Who'daki telefon kulübesine çok benzediğini hatırlıyorum. Belki de kırmızı olanıydı ama baya eskiden oynadığım için tam aklımda değil. Her neyse oyun platform olarak yani 2D idi. Bilen bilir flash oyun olan ateş ve sudaki gibi. Oyun tamamen bulmaca idi fakat tam nasıl çözüldüğünü hatırlamıyorum. Doctor Who'daki kulübedeki gibi aynı şekilde ışınlanarak bölümleri çözüyordum. Tek hatırlayabildiklerim bunlar ama zaten oyunu bilen kişiler bu oyunu direkt bulabilirler. Umarım anlatabilmişimdir, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı