Doctor Who Yorumları

Ciddi ve olgun ilerleyecek dizi istiyorsanız zaten Doctor Who'ya hiç başlamayacaktınız. Doctor Who eğlenceli ve samimi bir dizidir. Yeri geldiğinde de gayet ciddi bir dizi olabiliyor merak etmeyin. Her yapım ciddi başlayıp ilerleyecek diye bir kaide yok. O yapımın ciddi olmaması o diziyi sizin tabirinizle 'b*ktan' yapmıyor. Konu sonuç olarak yine aynı yere geliyor zaten. Dizide içeriğe bakmamak da ilginçmiş.

Şöyle ifade edeyim: Ben eski kafalı bi' adamım ve gerçek eserleri tercih ediyorum. Sizlerse biraz çatapattan ne çıkar diyorsunuz. Sorun değil. Nasıl seviyorsanız öyle takılın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle ifade edeyim: Ben eski kafalı bi' adamım ve gerçek eserleri tercih ediyorum. Sizlerse biraz çatapattan ne çıkar diyorsunuz. Sorun değil. Nasıl seviyorsanız öyle takılın.

Doctor Who daha siz doğmamışken vardı. ''Doctor Who, 1963 yılından beri yayınlanan.'' Boş tartışmalar yaratmayı bırakın.

Müze malı gibi savunmak için bir sebebim yok zaten. Tartışmanın devam etmesinin sebebi "bence" kelimesini kullanmayı bilmemeniz. Mesela bu cümlede de "En azından kendinizi kandırmanızı sağlar." demişsiniz. Hala inatla düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Eğer baştan "Bence dizi güzel değil." deseydiniz zaten bu tartışmanın devam etmesine gerek kalmayacaktı. Milyonlarca izleyici kaliteden anlamıyor bir tek siz anlıyorsunuz sanki. Eleştirmen havalarınızı anlayamadım ben. Hani eleştirecekseniz de eleştirirsiniz ona bir şey demem. Zaten diziyi ben de eleştiriyorum eksik konularında. Ama "b*k gibi dizi" bir eleştiri şekli değil.

Dediğim gibi gerçekçi dizi seviyorsanız neden bilim kurgu dizisi izliyorsunuz? İzleyeceğiniz dizinin kategorisini kendiniz seçemiyorsanız bunun sorumlusu Doctor Who değil ki? Eski kafalı iseniz ona göre dizi seçin.

“Eski kafalıyım, gerçek eserleri severim” diyen birinin popüler kültürün getirdiği sadece seyir zevki anlayışına sahip olması çok komik. Daha izlediğiniz şeyin alt metinlerini bile görmeyip, çatara patara kötü diyen birinin ne dediğinden haberi yoktur. Daldan dala zıplıyorsunuz konu açıldığından beri. Her mesajda konuyu sündürmek dışında yaptığınız başka bir şey yok. Bomboş yorum yapıp, herkesin saçma görüşünüze katılmasını istiyorsunuz. Bol bol “tın” sesi duyuluyor.

Son düzenleme:
“Bence” kelimesi niçin var yahu ?
:)
Efekt herşey değildir bence.
Size bir film önereyim, efekt, kamera gerçekten 0. Bütçesi çok düşük. Ama bir izleyin:
Time Crimes ( Suç Zamanı )

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı