Döngüsel artıklık denetimi hatası

MadBoy

Hectopat
Harddiskimin D bölümüne yeni yüklediğim büyük boyutlu bir X dosyasını kopyalayıp yapıştırmaya çalıştığımda, arşivden çıkartmaya çalıştığımda %55'e gelince dosyayı okuyamıyor ve döngüsel artıklık denetimi hatası alıyorum. Bunun sebebi neden olabilir ve nasıl çözebilirim, dosyayı harddiskden alıp başka harddiske atayım dedim. Onu da yapamadı, yine aynı sorun. Orada kaldımı şimdi dosyam?

Chdksk kullanırken CMD'yi yönetici olarak çalıştırmayı unutma.

Benzer sorunu bende yaşıyorum. Torrent üzerinden harici disk'e indirme yaparken, indirmenin ortasında yanlışlıkla hdd'yi çıkardım. Tekrar takmaya çalıştığımda bağlanma sesini duymama rağmen disk görüntülenmiyordu, disk yönetiminden diski başlat dediğimde malum hatayı alıyorum. Sorunlu dosyanın hangisi olduğunu biliyorum, herhangi programla bu dosyayı silme ihtimalim var mı? 1tb'in neredeyse tamamı dolu bu yüzden format atmak istemiyorum. Ayrıca birçok programla kontrol ettim diskin sağlık durumu iyi. Cihaza harf atanmadığını söylediği için CHKDSK yöntemini de kullanamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı