Dönüştürücü ile HDMI çıkıştan VGA monitör arası ne kadar kayıp olur?

Bütçe
900-1250

Jeh0Ke

Decapat
Yer
Heryer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 8100 3,6gh
AMD HD7770 2gb VRAM
8gb 2200mhz RAM
Merhaba,
Yazılım işiyle uğraştığım ve oyun oynadığım için bir monitör almak istiyorum ama fazla bütçem yok. Düşük bütçe için ikinci el pazarından en mantıklı olarak "AOC" marka monitörler dikkatimi çekti ama bu monitörlerin çoğu VGA girişli. Ben eğer bir dönüştürücü ile kullanırsam çok fazla kalite farkı, çözünürlük farkı ve FPS, gecikme süresi(ms) gibi etkenlerde çok değişme olur mu?
Teşekkürler.

Ben dediğiniz şekilde kullanıyorum ve herhangi bir kayıp yaşamıyorum. Sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz yani. Eğer 60 Hz'den fazla yenileme hızı olan bir monitör alacaksanız dönüştürücüyü kaliteli almanız gerekiyor çünkü piyasadaki çoğu dönüştürücü 1080p 60 Hz üstünü desteklemiyor.
Bu arada nasıl bir model arıyorsunuz bilmiyorum ama ben de 2. el aldığım AOC E2043FS modelini kullanıyorum. Uygun fiyata bulursanız tavsiye ederim.

Ben dediğiniz şekilde kullanıyorum ve herhangi bir kayıp yaşamıyorum. Sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz yani. Eğer 60 Hz'den fazla yenileme hızı olan bir monitör alacaksanız dönüştürücüyü kaliteli almanız gerekiyor çünkü piyasadaki çoğu dönüştürücü 1080p 60 Hz üstünü desteklemiyor.
Bu arada nasıl bir model arıyorsunuz bilmiyorum ama ben de 2. el aldığım AOC E2043FS modelini kullanıyorum. Uygun fiyata bulursanız tavsiye ederim.
O monitörü 6-7 yıl kullandım hiç bir sorunu çıkmadı, kardeşim ekrana yumruk atana kadar.

USB beslemesi olan aktif dönüştürücü ile birlikte kullanabilirsiniz. Tam olarak HDMI gibi olmasa da iş görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı