Dönüştürücü monitöre takılıp kullanılabilir mi?

Zaten bir ucu PC`ye diğer ucu ise monitöre bağlı olması gerekir.

Zaten bir ucu PC'ye diğer ucu ise monitöre bağlı olması gerekir.

Hayır hocam, demek istediğim; benim ekran kartı 3 çıkışlı; HDMI, VGA, DVI. Monitörde ise sadece 2 çıkış/giriş var; HDMI ve DisplayPort. E VGA to display veya DVI to display converteri olmadığına göre benim monitöre takmam gerekiyor dönüştürücüyü. HDMI ne güne duruyor derseniz, oyunlarda gecikme yaratıyor, o yüzden kullanmıyorum.

Hayır hocam, demek istediğim; benim ekran kartı 3 çıkışlı; HDMI, VGA, DVI. Monitörde ise sadece 2 çıkış/giriş var; HDMI ve DisplayPort. E VGA to display veya DVI to display converter i olmadığına göre benim monitöre takmam gerekiyor dönüştürücüyü. HDMI ne güne duruyor derseniz, oyunlarda gecikme yaratıyor, o yüzden kullanmıyorum.

Yani monitörün DisplayPort girişine DisplayPort to VGA takacağım ki monitörden VGA çıkışı alıp ekran kartının VGA girişine takabileyim.

DP to VGA ve DP to DVI olanlarda DP ekran kartı tarafında olması gerekir. Bunlar bulunabilir. Tam tersi olursa bulunabilir fakat pahalı olur.

Tam olarak ne istiyorsunuz? Ekran kartı tarafını ve monitör tarafını yazar mısınız?

DVI to DP aktif dönüştürücü.
Demek istediğim de buydu hocam. Bunları bulmak zor ve pahalı.

O kadar param yok maalesef hocam.
Yani tek alternatif, monitöre dönüştürücü takmak oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı