Dövüş Sanatı Önerir misiniz ?

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Şuanda Muay Thai gidiyorum ama fazla bana göre değil. Bu ay bırakıp 1-2 yaz yüzme yapmayı planlıyorum okullar kapanana kadar. Yaz tatilinde Parkur'a gideceğim ama bir dövüş sanatına gitmek istiyorum. Box - Kick Box - MMA demezseniz sevinirim. Daha böyle uzak doğu sanatları olursa :)

Arkadaşlar merhaba. Şuanda Muay Thai gidiyorum ama fazla bana göre değil. Bu ay bırakıp 1-2 yaz yüzme yapmayı planlıyorum okullar kapanana kadar. Yaz tatilinde Parkur'a gideceğim ama bir dövüş sanatına gitmek istiyorum. Box - Kick Box - MMA demezseniz sevinirim. Daha böyle uzak doğu sanatları olursa :)
Tekvando olabilir. Bu arada Parkur'u nerede yapacaksınız ?

Tekvando olabilir. Bu arada Parkur'u nerede yapacaksınız ?
Taekwondo için özel zaman ayırmak istiyorum. Tekmeler önemli :) Parkuru Acrodemy salonunda yapacağım.
Muay Thai genellikle tekme diye biliyorum ama arada 2-3 yumruk hareketleride var. Bence Muay Thai bırakma ama yüzmeyede git. :)
Muay Thai öncelik olarak tekme - yumru - diz - dirsek hareketlerinden oluşuyor. Ama bana bunlar yetmiyor :)

Ben de Parkur yapmak istiyorum. :):) Ama ailem izin vermiyor. :cry::cry:
Bende ilk profesyonel parkur videoları izlettim 1 ay yalvarmak zorunda kaldım yapma sen onu :) De korumalı yerlerde öğreniyoruz de o kadar adam yapıyor de ama sakın parkur yaparken 40 tane mi ne kemiğini kıran adamı izletme :D

Bende ilk profesyonel parkur videoları izlettim 1 ay yalvarmak zorunda kaldım yapma sen onu :) De korumalı yerlerde öğreniyoruz de o kadar adam yapıyor de ama sakın parkur yaparken 40 tane mi ne kemiğini kıran adamı izletme :D
Ölsem o videoyu izletmem. Bakalım ilk dönem karnem iyiydi. Bu dönemde iyi getirirsem giderim belki bende. Ya çok havalı bi' spor. :) :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı