Dövüş sanatları türü Manwha/Manga/Webtoon önerisi

Onetimeonly

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben dövüş sanatları Manga/Manwha/Webtoon çok beğeniyorum, sizlerin önereceği seriler varsa okumak isterim.

Benim okuduklarım.
-Weak Hero
-The Legend of the Northern Blade
-Holyland
-The Beginning After the End

Bazılarında farklı türlerde var ama aklıma gelenler bunlar. Öneri yaparsanız çok memnun olurum. Daha okuduğum bir çok seri var ama hepsini yazamadım. İyi forumlar.

Dövüş sanatları webtoon, manhwa, mangalarda arka planda dururken manhualarda çok daha ön planda durmakta ve bu temada işlenmektedir. Arada manhua ve webtoon karışık hepsini okuyabilirsiniz hepsi neredeyse güncel her hafta yenilenmekte.

Aralarından kesin önerilerim ise wu dong qian kun, stellar transformation, Battle through the heavens, martial peak, god of martial arts, the beginning after the end, solo leveling olacaktır.

Zaten 1005 chapter martial peak hızlı bitmez.

@Shuichi Tatsuo çok teşekkürler hocam manhua yazmadım ama dediğiniz doğru. Arada benim okuduklarımda var. Solo leveling'in başı çok güzeldi ikinci yarısı nasıl biliyormusunuz? İlk başta ilginç başladıda.

@Shuichi Tatsuo çok teşekkürler hocam manhua yazmadım ama dediğiniz doğru. Arada benim okuduklarımda var. Solo Leveling'in başı çok güzeldi ikinci yarısı nasıl biliyor musunuz? İlk başta ilginç başladıda.

Manhua ile manhwa arasında konu harici neredeyse hiç fark yok diyebilirim.

Dövüş sanatları ve aksiyon bakımından manhualar sizi daha fazla tatmin edecektir.

Orada gördüğünüz 2. ve 3. seri harici tüm serilerde günceldeyim. Çevrildiği kadar ve hepsi ciddi anlamda güzel yapımlar. Sizin açlığınızı karşılayacaktır.

Solo leveling ise gayet güzel adam ortalığı kasıp kavuruyor. S seviye oyuncular bile adamdan tırsıyor yanında ordu taşıyor diye.

@Shuichi Tatsuo hocam siz nasıl bir psikopatsınız? O kadar şeyi nasıl okudunuz? Bu merak nereden geliyor? 😀

Aslında daha fazla hala da okuyorum hoşuma giden oldukça.

Ben uzun süreden beri donghua izlemekteydim o zaman favorim tabii ki douluo dalu mükemmel bir konusu var görsel şölen e aksiyonu da iyi güncele geldikçe meraklanıyorum. Dedim yok
okuyacağım ben bunun manhuasını dedim bir baktım sarmaya başladı.

Sonra bu nasıl bu nasıl diye diye hoşuma gidenleri okudum. Tabi bir günde 200 bölüm okuyup bitirdim çoğunu o da ayrı bir konu.

Tabi ben çeviri ekibinin Discord'u üzerinde millete spoiler aşılıyorum bıktırıyorum lanet ediyorlar bana. Hala soru sormaya kokuyorlar. :D hatta yetmedi spoiler için yeni kanal bile açtırdım spoiler vere vere.

Ekibin zamanlayıcı sorumlusu bir şekilde beni ekibe aldı zamanlayıcı olarak oradan sonra edite yatay geçiş yaptım o çevirmenin yüzünden. Gazladı beni o kadar gel öğrenelim diye diye bir baktım editlemeye başladım serileri.

Merak ise şöyle oyunum olmasına rağmen bundan 2 sene öncesinde hesabımın çalınıp banlanması sonucunda oyunlardan soğudum. Oyun oynamıyorum boş boş oturuyorum gece de yapacak bir şey yok ailem rahatsız olmasın diye mümkün olduğunca klavyeyi ellememeye çalışıyorum. O sıra ha bu nasıl ha bu nasıl diye diye okuyup bitirdim.

Sıkıntı ve boşluktan okudum kısaca. Bir de isteğime göre donghualar bitmişti o da yapı taşı oldu işte.

Psikopatlığa gelirsek öyleyip tüm Discord biliyor bunu. :D

1615116189541.png

Bu küçük bir kısmı diyeyim size. :D

Dövüş sanatları webtoon, manhwa, mangalarda arka planda dururken manhualarda çok daha ön planda durmakta ve bu temada işlenmektedir. Arada manhua ve webtoon karışık hepsini okuyabilirsiniz hepsi neredeyse güncel her hafta yenilenmekte.

Aralarından kesin önerilerim ise wu dong qian kun, stellar transformation, Battle through the heavens, martial peak, god of martial arts, the beginning after the end, solo leveling olacaktır.

Zaten 1005 chapter martial peak hızlı bitmez.

Hocam kill the Hero solo leveling ve benzerlerinin neresi dövüş sanatlarına giriyor.

Hocam kill the Hero solo leveling ve benzerlerinin neresi dövüş sanatlarına giriyor.

Çoğu dövüş sanatı serisinde de bulunan ölü çağırma olayından dolayı.

Ayrıca dövüş sanatı seven kişiler bunları da sever diye attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı