Doğal yollarla apse tedavi edilir mi?

monthean

Hectopat
Katılım
8 Nisan 2018
Mesajlar
1.244
Çözümler
1
Merhabalar. Ayak başparmağımda çocukluğumdan beri tırnak batması yaşıyorum. 2 sene önce çektirdim ama yeni tırnak batarak çıkmaya başladı. Tırnak batması ilerledi ve tırnağın etrafında apse oluşturdu yanı baya bir iltihap birikti. 3-4 tane bu şekilde iltihap şişliği var tırnak enfekte olmuş. Genel cerrah bir tanıdığım var tırnağı çekeceğini söyledi fakat önce etrafındaki iltihapları ve apseleri halletmemiz gerekiyormuş. Dolayısıyla antibiyotik verdi ama ben antibiyotiğin vücuda verdiği zarardan ötürü antibiyotik kullanmak istemiyorum. Bu iltihapı doğal yollar ile nasıl çözeriz acaba? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar iyi akşamlar.
 

Taptic

Gigapat
Sosyal Tayfı
Katılım
28 Aralık 2016
Mesajlar
8.521
Makaleler
6
Çözümler
104
Antibiyotikler uzaydan gelmedi, onlar da doğal çözümün verimli bir uygulanması yönetimi. İltihap ve doku bozulması ile gezmekten de defalarca daha az zararlıdır o vücuda. Macera aramaya gerek yok. Antibiyotik ve sonrasında gerekliyse ameliyat gerekiyor. Tırnak batması bir kere olduysa, devamında da olacaktır. Tırnak kökünden itibaren bir operasyonla kökten çözüm olacaktır.
 

theomgcat

Decipat
Katılım
21 Kasım 2020
Mesajlar
3.112
Çözümler
5
Vallahi hocam doğal yöntemler bir yere kadar eskiden bir insan 40 yıl yaşarken şimdi o kadar kirliliğe, radyasyona rağmen 80 yıl yaşıyor bunu mümkün kılan şey tıp o yüzden tıp'a güvenin.
 

Yeni konular

Yukarı