Doğu Akdeniz ateşi

night2hunter

Femtopat
Makaleler
1
Bir video izliyordum, bu adamın dediği lahey tam olarak neresi bilen var mı? Ve meisi geri almamız mümkün mü sizce?
Doğu Akdeniz'i takip eden kişilerden cevap bekliyorum.
Video buydu, lahey ednilen yer bir adamı neresi lahey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım mahkeme veya anlaşmanın yapılacağı yer. Söylediklerine bakılırsa mahkeme yeri. Mahkemeye giderlerse savundukları herşey paramparça olacak çünkü aşırı derecede haksız durumdalar. Bahsettiği ada değil MEB alanı. Adayı almamızın tek çaresi yunanistan ın 15mil MEB ilan etmesi ile olur. Türkiye yasalarında savaş sebebi olduğu için savaş açıp alabiliriz ancak.

Sanırım mahkeme veya anlaşmanın yapılacağı yer. Söylediklerine bakılırsa mahkeme yeri. Mahkemeye giderlerse savundukları herşey paramparça olacak çünkü aşırı derecede haksız durumdalar. Bahsettiği ada değil MEB alanı. Adayı almamızın tek çaresi yunanistan ın 15mil MEB ilan etmesi ile olur. Türkiye yasalarında savaş sebebi olduğu için savaş açıp alabiliriz ancak.
Lahey uluslararası mahkeme oluyor o zaman değilmi. bahsettiği meb alanı derken adaların kendi statüsünde 3 mil oluyor kaybederiz deidkleri bu ozaman değilmi
Yunanistan'ın arkasında ülkeler var. Bizim arkamızda pakistan ve Azerbaycan bile durmaz bu durumda.
arkasındaki ülkeler pek öyle büyültücek ülkeler değil. almanya ve avrupa birliği tam olarak desteklemiyor. sadece fransa tam destek veriyor. savaş olursa azerbaycandaki petrol + pakistanında nüükleer bombası olduğunu unutmayalım ikiside iyi müttefik olur

Lahey mahkemenin yapılacağı şehir olabilir. Türkiye olarak geçmişteki anlaşmalar ile adaların MEB i yok kabul edilmişti. Yunanistan ise bu MEB leri ilan etmek için uğraşıyor fakat yaparsa Türkiye denize adım atmak için Yunanistan dan izin almak zorunda kalıyor. Yunanistan isteklerinde ne hak ne adalet nede hukuk var. Avrupanın şımarık çocuğu yine istediğini yaptırmak için ağlıyor. Ama ebeveynleri bunu yaparlarsa kendileri içinde de sıkıntılar olacağını biliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı