Doğu Ekspres Bilet Almak

Cem KARADEMİR

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Merhaba, 15 tatildeki aramı nişanlımla bu rotada seyahat ederek değerlendirmek istiyorum. Fakat bakıyorum yataklı vagon hiçbir şekilde yok. 30 gün sonrasını satışa çıkarıyorlar fakat yine de doluyor. Nasıl bilet alacağız(düşüreceğiz) tecrübeli birileri vardır mutlaka.
Örneğin bugün 11 Ocak satışta fakat her yer dolu.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Sevgili Cem, Node.js 'den biraz anlıyorsan sana Batuhan Katırcı'nın yapmış olduğu DayimKonduktor uygulamasını tavsiye edebilirim. Aslında yapman gereken adımlar çok basit sadece Node.js uygulamasını bilgisayarına indirip vermiş olduğum uygulamayı GitHub'dan indirerek çalıştırman. Ayrıca sevgili Batuhan uygulamanın nasıl çalıştığı hakkında bir video çekmiş onuda buraya tıklayarak izleyebilirsin. Umarım sorununu çözebiliriz ve kız arkadaşın ile birlikte gezebilirsin. Kolay gelsin.

Kodlarla web sayfası kurmakla uğraşıyordum eskilerden. Anlamam ama bu video bana baya bir şeyler açıkladı. Öğreneceğim. Teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı