Doğu Türkistan'da Katliam Var!

Barış Günay

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bi' Arap için, rehberindeki tüm kişiye mesaj atanlar, din kardeşiyiz diyenler, Doğu Türkistan'da katliam var. Onlar da Müslüman. Zorla tecavüz edilen kadınlar, hamile kadınlardan zorla alınan bebekler, Camii'de namaz kılarken vurulan soydaşlarımız... Gazze için orasını burasını yırtan arkadaşlara sesleniyorum. Senin din kardeşini ve soydaşını orada Çin katlediyor. Herkesi biraz duyarlı olmaya davet ediyorum.

Bu katliamlar yıllardır yapılıyor. Kimse görmüyor bu katliamları.

10'da 1'i araplara yapılınca bir taraflarını yırtanlar nerede ?

Dün'de vardi katliam... Maalesef Yarin'da olacak.
Mevcut yönetim bu konuda hic hassas degil maalesef...

Bu devran döndükçe, Türkler (Tüm Türkler) barbar olarak, Araplar petrol olarak görüldükçe, batı doğuyu iplemediği sürece ve bu düzen değişmedikçe bu olaylar sürecek. Batı dünyayı korumak istiyor ama değişmek istemiyor.

Tanrı bir taş atmalı.

Siz Age of Ultron'un etkisinde kalmışsınız epey ama konu tam olarak o değil. :)

Ramazan yaklaşıyor. Bu yüzden bu konuyu açmak istedim. Maksat; soydaşlarımız için farkındalık yaratsın.

Yıllardır kimsenin umurunda değil onlar. Sınırlara gelince alınmayan Uygur Türklerini de unutmayalım. Türk, kürt, arap diye ayrım yapmayalım diyorsunuz fakat bu ayrımı yapan devletimiz. Mursi için ayaklanan, barış çağrılarında bulunan, Gazze'deki kardeşlerimize yardım eden insanların hiç umurunda değil "Doğu Türkistan". Herkese yardım edilsin. Ben bunu diyorum. Biri için ağlarken birine karşı Üç maymunu oynamamak lazım.

Ülkemize zarar vermeyecek Türkmenler alınmazken, Suriyeliler alınıyor. Damarında Türk kanı geziyorsa, dünyanın umrunda olmuyorsun.

Geri
Yukarı