Çözüldü Doğukan Adal'ın kullandığı Texture Pack nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050,İ7 11.NESİL,16GB RAM
MONSTER ABRA A5 18.2.2
Adalın can barını hangi texture packine baksam bulamadım yardım edecek biri varsa mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 166
Adalın can barını hangi texture packine baksam bulamadım yardım edecek biri varsa mutlu olurum.

Böyle binlerce texture pack var hocam tahmin mi edelim videoyu atabilir misiniz bu can barlarından binlerce var.

Efendim o texture pack değil, Minecraft'ta zorlayıcı modu açarsanız öyle görünüyor.

Evet hocam bende diycektim fakat böyle can barlı texture packlerde var.

Böyle binlerce texture pack var hocam tahmin mi edelim videoyu atabilir misiniz bu can barlarından binlerce var.

Evet hocam bende diycektim fakat böyle can barlı texture packlerde var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben hiç hardcore oynamadığım için bilmiyordum ve hardcore oynamıyorum videodaki gibi barlı bir texture pack varsa yardımcı olur musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben hiç hardcore oynamadığım için bilmiyordum ve hardcore oynamıyorum videodaki gibi barlı bir texture pack varsa yardımcı olur musun?
Pack değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı