Doğukan Adal'ın sunucusuna nasıl girilir?

kiremithuseyin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben doğukan adalın Minecraft sunucusuna girmek istiyorum. Fakat nasıl girileceğini bilmiyorum.
Yardımcı olur musunuz?
Twitch abonesi vs. olmam mı gerekiyor?

Bildiğim kadarıyla evet. Adal'ın Discord adresine giderseniz yardımcı olurlar. Reklam olmasın diye yazamıyorum ama videolarının açıklama kısmında vardır muhtemelen.

Arkadaşlar adalın survival sunucusuna katılmak için ya twitch üzerinden adala abone olmanız yada Youtube Doğukan adal Tvo hesabında elmas üye üstü satın almanız gerekiyor eğer bu ikisinden birini yaptıysanız ayarlar, bağlantılar girip Youtube ve twitch hesabınızı var olan discord hesabınıza bağlayın bağladıktan sonra discord sunucusunda da kanallarda #💎adalances-survival diye bir kanal göreceksiniz oradaki sunucuya katılın orda ip ve benzeri şeyleri destek oluşturarak yada oradaki kişilere sorarak öğrenebilirsiniz.

Twitch abonesi olman veya Youtube'da "Katıl" kısmında olman lazım.
Teşekkürler.
Arkadaşlar adalın survival sunucusuna katılmak için ya twitch üzerinden adala abone olmanız yada Youtube Doğukan adal Tvo hesabında elmas üye üstü satın almanız gerekiyor eğer bu ikisinden birini yaptıysanız ayarlar, bağlantılar girip Youtube ve twitch hesabınızı var olan discord hesabınıza bağlayın bağladıktan sonra discord sunucusunda da kanallarda #💎adalances-survival diye bir kanal göreceksiniz oradaki sunucuya katılın orda ip ve benzeri şeyleri destek oluşturarak yada oradaki kişilere sorarak öğrenebilirsiniz.
Çok teşekkürler.
Prime ile abone olsam da oynayabiliyor muyum peki?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı