Doğum günüm ancak her zamanki gibi tatlı değil...

@Eren AK
Geçmiş olsun hocam. Allah kardeşinize şifa ve uzun ömürler versin. Boş verin ilişkiyi, ilişkide sevgilinle geçirdiğin zamanı kardeşinle geçir daha eğlenirsin. Ayrıca doğum gününüz kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun kral. Seni tanırım bu sunucuda. Zaten Scofield fotoğrafın yeter :)

Hayatta anneden gelen göbek bağın kesildiği andan itibaren yanlızsın. Bunu aklından çıkarma, yanına gelen insanlar da hayatının tuzu biberi olur.
Scofield’ı geçen aylarda değiştirmiştim, kimse tanıyamamıştı. Resmen imajım oldu adam. :D

Çok haklısın hocam, teşekkür ederim. 🥺
Doğum gününüz kutlu olsun hocam.
Allah kardeşinize de şifa versin.
Çok teşekkür ederim hocam, inşallah. 🥺
Geçmiş olsun, doğum gününüz kutlu olsun. Rabbim şifasını versin inşallah.
Çok teşekkür ederim hocam, umarım iyileşecektir. 🥺
Fatih umarım iyileşir. Fatih’e selamlarımızı iletiyoruz. Ameliyatın güzel geçmesi için dualarımızı iletiyoruz. Doğum gününüz kutlu olsun!🙂
Umarım iyileşir hocam, çok teşekkür ederim güzel dualarınız için. Fatih’e ileteceğim. 🥺
@Eren AK
Geçmiş olsun hocam. Allah kardeşinize şifa ve uzun ömürler versin. Boş verin ilişkiyi, ilişkide sevgilinle geçirdiğin zamanı kardeşinle geçir daha eğlenirsin. Ayrıca doğum gününüz kutlu olsun.
Çok teşekkürler hocam, evet haklısın ilişkiye ayıracağım vakti Fatih’le harcasaydım çok daha iyi olurdu ancak tecrübelendik en azından. 🥺🙂
@Yusuf64 @Salih METİN @494722 @Ella Freya @395521 @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Furkan Nural @Galaxes Ustalarım, kandırıldık. Aslında bana sürpriz yapmışlar. Tabii Fatih 2022 yaz ayında ameliyat olacak ama şu an değil. Beni hassas yerimden ele geçirip çok güzel bir sürpriz yaptılar. Kısa bir videosunu paylaşıyorum aşağıda. Çok şaşkınım hala, en iyi doğum günümdü.

Mumu üfleyen benim. :D

Son düzenleme:
Scofield’ı geçen aylarda değiştirmiştim, kimse tanıyamamıştı. Resmen imajım oldu adam. :D

Umarım iyileşir hocam, çok teşekkür ederim güzel dualarınız için. Fatih’e ileteceğim. 🥺

Çok teşekkürler hocam, evet haklısın ilişkiye ayıracağım vakti Fatih’le harcasaydım çok daha iyi olurdu ancak tecrübelendik en azından. 🥺🙂
@Yusuf64 @Salih METİN @494722 @Ella Freya @395521 @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @Furkan Nural @Galaxes Ustalarım, kandırıldık. Aslında bana sürpriz yapmışlar. Tabii Fatih 2022 yaz ayında ameliyat olacak ama şu an değil. Beni hassas yerimden ele geçirip çok güzel bir sürpriz yaptılar. Kısa bir videosunu paylaşıyorum aşağıda. Çok şaşkınım hala, en iyi doğum günümdü.

Bu bir suçtur, bizde kandırıldık.😀 Nice senelere.🙂💕

Her şey gönlünce olsun dostum. Paylaştığın için teşekkürler 😇

Dostum pastadan payımı isterim yalnız :) Tekrar nice mutlu yaşların olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı