Doğum günümde yalnızlığımı fark ettim

Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. Bim'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)

Doğum günün kutlu olsun.

Geçmiş doğum günün kutlu olsun. Steam hesabını öğrenebilir miyim?

Tabii ki hocam teşekkürler bu arada kutladığınız için.
@f3turan

Doğum günün kutlu olsun dostum.

Arkadaşlarını ve çevreni sorgulamanı tavsiye ederim. Mutlu gününde yanında olmayan zor gününde ne yaparlar bilemiyorum...

Hala oynamak istiyorsan Witcher 3 hediye edebilirim. Gönlüm FIFA 21göndermek isterdi ancak elimden gelen bu kadar. :)

Hocam güzel kalbiniz yeter. Burada kocaman bir ailem varmış onu gördüm 💞. Eklemek isterseniz eğer Steam Community :: Behzat Amir
Mahcup ettiniz beni. Gerçekten mi söylediniz umutlandırılmaktan bıktım 😔. @Silinen üye

Son düzenleme:
Arkadaş ekledim. Bu haftasonu beraber rekabetçi atarız. :)

Gerçekten söyledim. Neden kandırayım ki? :)
Bilmem hocam insan bir kere yaşayınca :( Witcher 3 atacağınıza inanamadım.Oynarız tabii ki.
Ekledim. Bir ara konuşabilir miyiz?
Tabii ki hocam yazıyorum.
Geçmiş olsun, doğum gününüz kutlu olsun. Her ne kadar korsana karşı olsam da durumunuz kötüyse korsan FIFA oynayıp kafa dağıtabilirsiniz. Çok takmayın.
Korsanda yok maalesef.
Forumca toplanıp arkadaşa Fifa 21 alalım, 207 kişi 1 TL verse oyunu alabiliyoruz.
Çok naifsiniz♥️

Son düzenleme:
6 Aralık da benim doğum günümdü ve arkadaşlarımdan kimse kutlamadı sadece kuzenim kutlamıştı. Neler hissettiğini anlıyorum. Ama bence sorun etmemeliyiz zaten ne kadar az insan o kadar huzur. Korsan kullanmak da kötü bir şey tabi ama maddi durumlar el vermeyince insan ister istemez kullanıyor. Kafaya takamamak lazım. Bu arada nice mutlu, bol eğlenceli ve sağlıklı senelere :)
Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. BİM'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)
Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. BİM'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)
Eğer böyle bi şeyden haberim olsaydı pasta alıp kutlardık be hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı