Doğuran kediye mama nasıl verilir?

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Kedim hamileydi. Sabah dışarı çıkmıştım. Eve geldiğimde inanılmaz derecede heyecanlıydı, çok miyavlıyordu. Anladım doğuracağını. Hiç kullanmadığım bir çekmece vardı. İçini temizledim ve altına yumuşak bir battaniye serdim orada doğursun diye. Hiç itiraz etmedi geçti. 1.5 saat sonra geldiğimde 5 tane yavru vardı ama maalesef biri ölü doğmuştu.

Sormak istediğim iki soru var. Kedime mamayı nasıl vermeliyim? Çekmecenin bir köşesine mamayı koydum yer diye. Bir diğer sorum ise yavruların tuvalet konusu. Kedim biraz cins de benim huy olarak. Alta koyduğum battaniyeyi kaldırmış ve çekmecenin sert zeminine doğurmuş yavruları. Elime alıp da battaniyenin üstüne de koyamıyorum ki öldürür diye. Ne yapmalıyım? Ahşapa yaparsa temizlemesi zor olur. Battaniyeye yapsa daha kolay olurdu. Değiştirirdik en azından. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kediye yavru maması ve taze temiz su vermenizi öneririm yavru maması 3 kat artan emzirme döneminde anne kediler için idealdir.

Kediye yavru maması ve taze temiz su vermenizi öneririm yavru maması 3 kat artan emzirme döneminde anne kediler için idealdir.
Hocam benim bir de seyahat durumu var. Pazartesi şehir dışına çıkmam gerekecek. Elime alıp hep birlikte başka kutuya koyamıyorum kokum siner diye. En iyi ihtimalle haftaya perşembe gidecegim. Ne yapmalıyım?

Hocam benim bir de seyahat durumu var. Pazartesi şehir dışına çıkmam gerekecek. Elime alıp hep birlikte başka kutuya koyamıyorum kokum siner diye. En iyi ihtimalle haftaya perşembe gidecegim. Ne yapmalıyım?

Yumuşak eldivenle dokunmanızı öneririm şahsen o plastik eldivenlerle elinize alırsanız yavru kediler çok kötü hissedebilir
Yumuşak olsun ama plastik olmasın yani o cerrahi eldivenler gibi olmasın kısaca.

Yumuşak eldivenle dokunmanızı öneririm şahsen o plastik eldivenlerle elinize alırsanız yavru kediler çok kötü hissedebilir
Yumuşak olsun ama plastik olmasın yani o cerrahi eldivenler gibi olmasın kısaca.
Söyle kuru havlu gibi bir bezle alıp başka bir kutuya koysam anneleri takip eder değil mi? Koku sinmesin yavrulari oldurmesin derdim o.

Kedim hamileydi. Sabah dışarı çıkmıştım. Eve geldiğimde inanılmaz derecede heyecanlıydı, çok miyavlıyordu. Anladım doğuracağını. Hiç kullanmadığım bir çekmece vardı. İçini temizledim ve altına yumuşak bir battaniye serdim orada doğursun diye. Hiç itiraz etmedi geçti. 1.5 saat sonra geldiğimde 5 tane yavru vardı ama maalesef biri ölü doğmuştu.

Sormak istediğim iki soru var. Kedime mamayı nasıl vermeliyim? Çekmecenin bir köşesine mamayı koydum yer diye. Bir diğer sorum ise yavruların tuvalet konusu. Kedim biraz cins de benim huy olarak. Alta koyduğum battaniyeyi kaldırmış ve çekmecenin sert zeminine doğurmuş yavruları. Elime alıp da battaniyenin üstüne de koyamıyorum ki öldürür diye. Ne yapmalıyım? Ahşaba yaparsa temizlemesi zor olur. Battaniyeye yapsa daha kolay olurdu. Değiştirirdik en azından. Teşekkürler.
Son durum nedir hocam? Sıkıntılı bir durum var mı?

Geri
Yukarı