Doktor kemik gelişimimin durduğunu söyledi

15 8 ay yaşındayım, boyum 1,53 kızım doktora gittik bugün dedi kemiklerin kapandı iğne falan işe yaramaz artık yapacak bir şey. Yok kalbim parçalandı ya ben hep böyle mi kalacağım annemle babamın boyu gayet iyi ben niye böyleyim okulda bana cüce deyip duruyolar dayanamıyorum artık tek çarem duster dinleyip ağlamak.

Sen yine iyisin, 14 yaşındayım ve erkeğim 1.51 boyundayım ama bende kemik gelişimi halen durmadı. Lakin yaşıtlarıma göre çok kısayım. Senin boyun hele ki bir kıza göre gayet normal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kadınlara yakışıyor. Benim arkadaşımın da öyle bir sorunu oldu doktor direkt yüzüne söyledi günlerce ağlamıştı yanımda. Ama buna takılacak hiç bir şey yok. Bahsettiğim arkadaşım şuan an evli ve çok mutlu.. Senin de yaşın daha çok genç böyle şeyleri kafana da takma.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 8 ay yaşındayım, boyum 1,53 kızım doktora gittik bugün dedi kemiklerin kapandı iğne falan işe yaramaz artık yapacak bir şey. Yok kalbim parçalandı ya ben hep böyle mi kalacağım annemle babamın boyu gayet iyi ben niye böyleyim okulda bana cüce deyip duruyolar dayanamıyorum artık tek çarem duster dinleyip ağlamak.
Postür düzeltme egzersizleri ile 1-2 cm belki uzayabilirsin.Ayrıca boy uzatma ameliyatı var ama riskli ve uzun bir süreç.

Geri
Yukarı