Doktoruma bazı şeylerimi anlatmaya utanıyorum

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 senedir düzenli görüştüğüm psikiyatristim var son 3 aydır ona gitmedim normalde anksiyete için gidiyordum ama son zamanlarda psikolojik olarak daha da çöktüm. Abartısız tam 42 gündür banyo yapmadım, duş almadım kısaca vücuduma su temas etmedi, aylardır diş fırçalamadım günde 16-17 saat deliksiz uyuyorum vb aklınıza gelebilecek her türlü pisliğe sahibim bunları aslında takmıyorum zaten taksam yapardım sizce bunları doktorla paylaşmam etik olur mu? Beni yargılamasından endişe duyuyorum. Troll konu diyeceklere engeli basacağım, ilgi de aramıyorum sadece yardım istiyorum.

Pek edebileceğinizi sanmıyorum neden olduğunu bilsem kendim düzeltirim. Sağ olun.

Şey, hocam yardım edemeyeceğimizi düşünüyorsanız neden konu açıyorsunuz? :D. Sonuca gelirsek konuşun bence. Rahatlarsınız. İçinizde kalmasın.

Yaklaşık 2 senedir düzenli görüştüğüm psikiyatristim var son 3 aydır ona gitmedim normalde anksiyete için gidiyordum ama son zamanlarda psikolojik olarak daha da çöktüm. Abartısız tam 42 gündür banyo yapmadım, duş almadım kısaca vücuduma su temas etmedi, aylardır diş fırçalamadım günde 16-17 saat deliksiz uyuyorum vb aklınıza gelebilecek her türlü pisliğe sahibim bunları aslında takmıyorum zaten taksam yapardım sizce bunları doktorla paylaşmam etik olur mu? Beni yargılamasından endişe duyuyorum. Troll konu diyeceklere engeli basacağım, ilgi de aramıyorum sadece yardım istiyorum.
Psikiyatri hastanesine yatarsın muhtemelen. Lanet bir hastalık. Geçmek bilmiyor.

Hastaneye yatıracak olursa sıkıntı çıkarma. Çok güzel ilgileniyorlar. Oradaki akıl hastaları bana zarar verir mi kaygısı olmasın. 7/24 doktor var.

Geçmiş olsun.

Psikiyatrist zaten bunun gibi bir sürü sorunları olan insanların sorunlarını dinleyip çözmek için uğraşıyorlar. Neden sizi yargılasın ki? Sizden beter neler görmüştür. Aramızda 13 yaşında olan da var 40 yaşında olanda ve biz sizi gencimizden, yaşlımıza (40 yaşındaki abilerim, alınmayın lütfen.) bunu normal karşıladıysak, pisikiyatristte gayet normal karşılayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı