Dokunmatiği çalışmayan telefondan verileri nasıl alabilirim?

Yani, bence orta 😀 . Xiaomi Mi 6 2017 çıkışlı.
Benim de aynı model. Nasıl yapıyorsun otomatik olarak USB aktarım seçili olmasını hiç denemedim ben.
@leeEVERETT buldum tamam :d 5 senedir bu özelliği kullanmadığım için kendimi biraz kötü hissettim.

@leeEVERETT Ama kilitliyken kabloyu takınca dosya aktarımı aktif olmuyormuş. Kilidi açınca aktif oldu. Bunun bi seçeneği var mı peki?

Son düzenleme:
Benim de aynı model. Nasıl yapıyorsun otomatik olarak USB aktarım seçili olmasını hiç denemedim ben.
@leeEVERETT buldum tamam :d 5 senedir bu özelliği kullanmadığım için kendimi biraz kötü hissettim.

@leeEVERETT Ama kilitliyken kabloyu takınca dosya aktarımı aktif olmuyormuş. Kilidi açınca aktif oldu. Bunun bi seçeneği var mı peki?
Bende bilmiyorum. O ayarı kurcaladığımı bile hatırlamıyorum. Galiba bende default olarak öyleydi.

Telefonun şarj soketine usb uclu kablo takip ucuna da mouse takip telefonu kontrol edebilirsin.
Direk ekran gözükmüyor ekran gitmeden önce öyle kulliyordun

Çok mu eski telefonun?
Galaxy A7 2016 olduğu için 4-5 senedir update almiyo

Dr. Fone ile recovery modundayken kurtarılabilir belki. Cihaz şifreli değilse tabii. (Ekran şifresi değil, verilerin şifrelenmesi)
Onu bana aciklayabilirseniz çok işime yarar

Bilgisayara kablo ile bağlayıp, dosya gezgininden alın dosyaları.
Denedim ama direk telefona girip onaylamak lazım bilgi alinimj

Açıkçası ekranı yenilemekten başka çok ta bir seçenek yok ancak telefonunda hata ayıklama açık ise kurtarabilirsin onun içinde scrcpy diye bir program var GitHub'dan ulaşabilirsin USB üzerinden telefonunun ekranını görebilir aynı zamanda kullanabilirsin.
Dosyası sizde varsa çok güzel olur yanlış dosyayi yüklemekten korkuyorum (küçük travmalar)

Geri
Yukarı