Dolaba LED Bağlamak

Nowitzer

Kilopat
Makaleler
36
Yer
Fortress Vader
Merhaba, bir gün önce bilgisayar dolabım geldi. LED döşemeyi düşünüyorum. LED'in kumanda ile değişenini almak istiyorum. Bileniniz varsa link atabilir mi? Teşekkür ederim.

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Yakınınızdaki elektrikçiden temin etmenizi öneririm. İnternet üzerinde satılanlar bir süre sonra bozulma ve kumanda da arıza yapabiliyor, elektrik malzemeleri toptancısıyız. Bende odamda yerlere RGB döşedim nakit alacak olsam 200-220tl gibi bir fiyat çıkıyor, ama yine de internetten alacaksanız size kalmış.

gokhanht

Hectopat
Yakınınızdaki elektrikçiden temin etmenizi öneririm. İnternet üzerinde satılanlar bir süre sonra bozulma ve kumanda da arıza yapabiliyor, elektrik malzemeleri toptancısıyız. Bende odamda yerlere RGB döşedim nakit alacak olsam 200-220tl gibi bir fiyat çıkıyor, ama yine de internetten alacaksanız size kalmış.

hocam kapıda ödeme imkanları var karaköy bilirsiniz bu elektrik işlerinin merkezi aslında oraya gidip bakmak lazım

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
hocam kapıda ödeme imkanları var karaköy bilirsiniz bu elektrik işlerinin merkezi aslında oraya gidip bakmak lazım
Biz de zaten Karaköy gibi merkezi yerlerden temin ediyoruz. Fakat iki türlüsü de var kaliteli ve piyasa malı müşteri hangisini almak isterse ve bütçesi ne ise bizim çalışanlar ona göre fiyat çıkartıp verir. Konuyu açan arkadaşa da böyle bir yaklaşımda bulundum ki hem esnaf kazansın hem de bu sitelerde satılanlar pek iyi olmuyor. Tabii yine de kendi kararı nereden almak isterse.

gokhanht

Hectopat
Biz de zaten Karaköy gibi merkezi yerlerden temin ediyoruz. Fakat iki türlüsü de var kaliteli ve piyasa malı müşteri hangisini almak isterse ve bütçesi ne ise bizim çalışanlar ona göre fiyat çıkartıp verir. Konuyu açan arkadaşa da böyle bir yaklaşımda bulundum ki hem esnaf kazansın hem de bu sitelerde satılanlar pek iyi olmuyor. Tabii yine de kendi kararı nereden almak isterse.

hocam o sitelerin iletişim adreslerine bakarsan hepsinin karaköy olduğunu görürsün :)

Adolf Hitler

Kilopat
Makaleler
13
Bir an Tübitak projesinde ödül almak için ekmek dolabına(Muhtemelen ekmek dolabıydı ya da buz dolabı da olabilir.) led bağlayıp ödül alanlar gibi sizde yapacaksınız zannettim tam gelip '' Ekmek dolabı kullanın kesin kazanırsınız.'' diyecektim :D Hiç bir şey olmamış gibi uzaklaşıyorum ben konudan :D

Yeni konular

Yukarı