Dolandırıcı numara: 0542 690 5875

Gerçek biri mi konuşuyor yoksa bilgisayar mı? Gerçek biriyse ana bacı sövüp kapatsaydın demek istiyordum hocam. Genel huyumdur böyle şahıslara sövmek.

Annemi aradiklarinda gerçek adam konuşuyordu. Uzerlerine gittiğinizde bağırmaya başlıyorlar. :) Aynı şekilde biz de onlara bağırmaya başladık nasılmış diye. En son kapatın biz sizi 155'ten arayacağız dediklerinde film orada koptu zaten. 🤣

Az önce bu numara tarafından arandık. Şahsi bilgilerinizi, adresinizi vesaire size söyleyip davalık olduğunuzu, adınızın terör örgütüne karıştığını belirtiyorlar. İnanmayınız. Dikkatli olunuz.
Abimi dün işteyken arka arkaya aramış bu numara. Veya buna benzerdi bilmiyorum ama o da 0542 690 ile başlayan bir numaraydı. Abim kapattıkça arıyorlarmış. En son 4-5 kez arayınca daha bırakmışlar.

Abimi dün işteyken arka arkaya aramış bu numara. Veya buna benzerdi bilmiyorum ama o da 0542 690 ile başlayan bir numaraydı. Abim kapattıkça arıyorlarmış. En son 4-5 kez arayınca daha bırakmışlar.
Açmadan önce bi' 3 kere aradılar. Açtıktan ve konuştuktan bir süre sonra kapattık, bi' 3 kere daha aradılar. En son yine açıp iyi günler diledik ve bir daha aramadılar. :)

Açmadan önce bi' 3 kere aradılar. Açtıktan ve konuştuktan bir süre sonra kapattık, bi' 3 kere daha aradılar. En son yine açıp iyi günler diledik ve bir daha aramadılar. :)
Allahtan bunlar babama denk gelmemiş. Babam birinin dolandırıcı olduğunu anlayınca ağzına ne gelirse söylüyor ve sakince söylemiyor. Tüm apartmana sesini işitecek kadar bağırıp sövüyor adamlara :D Bir ara lisede ablamı takip eden bir çocuk varmış. Sürekli ablamı arıyordu. Ablam açıp "alo?" dediğinde kimse bir şey demedi. Bu biraz devam etti böyle. Ablam geldi ne var ne yok her şeyi anlattı babamla anneme.

Bir gün o çocuk yine ablamı aradı, o sırada babam şansa evdeydi. "Ver ver, telefonu bana ver." dedi. Bağıra bağıra öyle bir sövdü kii...... "L** Ş****** adi herif kızımın peşini bırakmazsan seni var ya bitiririm polise şikayet ederim başını belaya sokarım senin..." falan dedi. Daha daha sövdü ama buraya yazmam uygunsuz olur. O günden sonra ablamla uğraşmayı bırak o çocuk ablamın 50 Metre yakınından geçememeye başladı :D (5-6 sene geçmiştir olayın ardından)

Mission Passed.
+ Awareness.

İlgili numara artık Google aramalarında:

1669452057179.png

Geri
Yukarı